Зустріч з професором П’єром Хазаном (Женева, Швейцарія).

26 вересня о 16.00 в ауд. 22 Інституту журналістики відбудеться зустріч з професором Академії журналістики та медіа Нешательського університету (Женева, Швейцарія) П’єром Хазаном.

П’єр Хазан – Радник Центру гуманітарного діалогу з питань перехідного правосуддя.

Pierre-HazanКолишній журналіст-міжнародник, спеціалізувався на темах гуманітарної діяльності та міжнародного правосуддя. Протягом багатьох років виствітлював збройні конфлікти. Працював у щоденних газетах Liberation (Париж, Франція) та Les Temps (Женева, Швейцарія). Запрошений науковий співробітник Гарвардської школи права (2005) та Інституту миру (Вашингтон, США, 2006).

Опубліковані наукові праці:
“Справедливість під час війни” (Justice in a Time of War);
“Судити війну” (Judging War);
“Судити історію — за лаштунками правди та примирення” (Judging History – Behind Truth and Reconciliation);
“Світ проти справедливості?” (La paix contre la justice?).
Був запрошеним редактором спеціального випуску “Міжнародного журналу перехідного правосуддя”, спеціалізованого видання Оксфордського університету (International Journal of Transitional Justice) під назвою “Над кордонами: нова регіональна архітектура перехідного правосуддя?” (Beyond Borders: a New Regional Architecture of Transitional Justice?). Спецвипуск вийшов з друку у березні 2017 року.

Також є членом Інституту інтеграційного перехідного законодавства.

Останні кілька років співпрацював з офісом Верховного Комісара ООН з питань прав людини (UNHCR). Він також був експертом ООН і працював разом із спеціальним доповідачем з культурних прав над двома доповідями: Доповідь з написання та викладання історії, Доповідь з процесів увіковічення пам’яті.