Лекція креативного директора Atlas Weekend: як це було

18 вересня 2018 у КНУ ім.Т.Шевченка відбулася лекція креативного директора Atlas Weekend Владислава Фісуна.

Atlas Weekend  сьогодні – найбільший та найуспішніший фестиваль в Східній Європі, який збирає тисячі людей звідусіль і ніби магнітом тримає протягом п’ятих днів прихильників абсолютно різних жанрів музики. Як досягти такого розмаху і з чого це все починалось – розповідав Владислав.

Танцюючи на величезній території ВДНГ серед великої кількості людей, важко повірити, що все починалось на Арт-заводі “Платформа”  з двохдневного заходу, від якого не очікували нічого особливо, втім який дав зрозуміти, що це саме те, що потрібно людям.

41916757_2146367502048601_8519260110575370240_o

Відвідувачі фестивалю це не тільки українці – полюбили Atlas Weekend у столиці й наші іноземні друзі, що позиціонує Київ як місто, популярне серед туристів.
“Заради одного артиста люди не будуть приходити, треба розширювати line-up”.

Щодо віку відпочиваючих це 70% молоді (18-25), трохи менше дорослих (25-35) і невелика частка публіки віком 35+.

“Київ можна вважати містом, в якому відбуваються соціальні зміни” – говорить Влад Фісун і додає, що Atlas цьому сприяє, встановлюючи пандуси та вбиральні для людей з обмеженими можливостями.

“Атлас – явище, яке є символом еволюції українського суспільства в бік європейських цінностей. Сюди приходить західний спортивний шоубізнес, Євробачення було вже два рази. З’являється таке поняття як “бренди культури” і Атласу важливо було стати саме таким.”

Проте всіх таємниць Atlas Weekend розкривати не будемо – краще прийти і побачити.
Бажаєш запропонувати свою допомогу в організації? Набір волонтерів стартуватиме в травні 2019. Не проґав свій шанс подати заявку.

42129580_2146367638715254_1325176987693613056_oВраження від лекції у студентів та гостів університету однозначні:
– “Вже не вперше відвідую заходи від Мотивент і це завжди цікаво. Просто на вулиці з такими людьми не зустрінешся і , тим більше, не поговориш.”

– ” Я був радий задати питання і отримати на нього чітку відповідь – неймовірно дізнаватися інформацію з перших вуст.”

– “Мені сподобалось, що спікер не лив зайвої води, а говорив тільки цікаві факти, які допоможуть мені в майбутньому як піар-менеджеру.”

Дуже приємно, що такі враження взаємні:
“Дякую, це було дуже весело і круто” – коментує Влад Фісун.

Лекцію організовано командою “Мотивент” . До основних цілей організації «Мотивент» входить проведення безкоштовних лекцій та майстер-класів з метою підвищення професійного рівня студентів та майбутніх фахівців. Ця ініціатива була заснована Ольгою Олтаржевською та Максимом Потаповичем.