Інструкція з проведення захистів «Стажування за професійною кваліфікацією»

Інструкція
з проведення захистів
«Стажування за професійною кваліфікацією»
у магістрів другого року навчання

1. Керівники оцінюють роботу магістрів (денна+заочна форма) – з 11 до 13 грудня (включно). Точну дату й час призначає кафедра.

Оцінюється максимум у:

А. 50 балів – за матеріали стажування (10 балів – відгук куратора від виробництва (10 балів – без зауважень; 6 балів – із зауваженнями) + 40 балів за матеріали (40 балів – без зауважень; 24 бали – із зауваженнями). Матеріалами практики вважати: завдання, виконані студентом  під час наукового стажування, або практичні матеріали, підготовлені під час стажування за фахом.

Б. 30 балів – звіт + теоретична підготовка / тестування:

– 10 балів (10 балів – без зауважень; 6 балів – із зауваженнями) – ПЛАН роботи, АНАЛІЗ посадових обов’язків та ОЧІКУВАНІ результати;

– 20 балів – (20 балів – без зауважень; 12 балів – із зауваженнями) – АНАЛІЗ діяльності колективу (для студентів магістратури, що мають аналогічну спеціальність за бакалаврат);

– АБО 20 балів – теоретична підготовка (тестування для перехресної магістратури. Див. п. 2).

2. Тестування для тих, хто навчається у перехресній магістратурі (коли спеціальність за бакалаврат не відповідає спеціальності в магістратурі) відбудеться 13 грудня о 15 годині (денна+заочна форма).

– Оцінюється максимум у 20 балів (10 питань по 2 бали)

ЖСК – 21 ауд.
Р+ЗГ – 22 ауд.
ВДМР – 36 ауд.

3. Захисти результатів стажування на комісії відбудуться 14 грудня (Див. графік іспитів):

Оцінюється максимум у 20 балів (20 балів – захист відбувся на належному рівні; 12– захист з недоліками; 0 – захист не відбувся).

Буде оцінено:

якість оформлення документів (щоденник практики);
оформлення матеріалів практики (практичний чи науковий доробок);
можливі додаткові питання за матеріалами та результатами практики

ЖСК – 35 аудиторія

Реклама – 436 аудиторія

Зв’язки з громадськістю – 437 аудиторія

ВДМР – 439 аудиторія
Денна+заочна форми навчання о 15 годині.

Просимо звернути увагу керівників стажування на те, що, відповідно до форми щоденника стажування, керівник від бази практики ставив оцінку в межах 100 балів.

Ця оцінка враховується відповідно до п. А інструкції. Тобто, 10 балів – відгук куратора від виробництва – без зауважень; 6 балів – із зауваженнями, 0 балів – відгук відсутній.

Керівник практики зобов’язаний виставити оцінки за п. А. і п. Б. в екзаменаційну відомість не пізніше 14:00 14 грудня.

№ п.

інструкції