Зелений день в Інституті журналістики

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до благодійно-екологічної ініціативи

Врятуймо життя дереву і дитині!

Роздруківки, старі конспекти, чернетки, реферати …
Загубився в паперових продуктах навчального процесу?
Зроби свій офіс і дім чистим! Збережи природу! Врятуй життя дитині!

10 березня студенти Інституту журналістики поставлять на кафедрах і в гуртожитку коробки з написом «Принеси макулатуру – врятуй життя дереву і дитині!», щоб 22 березня, у День землі, винести їх до машини від «Обухіввторресурсу».
Кошти, отримані за зібрану макулатуру, активісти нашого інституту передадуть на придбання ліків та реагентів для пацієнтів Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «ОХМАТДИТ».

У такий спосіб ми підтримуємо ініціативу Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» і ТОВ «Київміськвторресурси», до якої вже приєдналися:  група компаній «ФОКСТРОТ»,  група компаній "НІКО", Міжнародний фонд «Відродження», компанія ГлаксоСмітКляйн в Україні, Міжнародна організація з міграції, Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД,  ТОВ "Укрспорт", Philips Україна, галерея "Ірена", соціальна служба "Віфанія", Українська Національна лотерея, проект "Інформаційно-аналітичний портал CSRJOURNAL", студенти Києво-Могилянської Академії та  Київського Національного економічного університету, Центр дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Запрошуємо долучитися до акції студентів і співробітників інших підрозділів КНУ ім. Тараса Шевченка!