Журналістика на цінностях прав людини: перспективи є

"Чи є перспектива для журналістики на цінностях прав людини? Безумовно, навіть такого питання не має бути", - стверджує адвокатка, письменниця, ведуча Громадського радіо Лариса Денисенко. 30 листопада в Інституті журналістики відбулася науково-практична конференція "Права людини в медіаосвіті та медіадіяльності", яка зібрала близько 100 викладачів, аспірантів, студентів з різних регіонів України. Серед ключових питань - як співіснують права людини та стандарти журналістики в Україні, поширення цінностей прав людини у видавничій справі, в діяльності рекламістів, піарників, медіаосвіта в Україні, заснована на цінностях прав людини, якою може бути участь медіа у протидії системним порушенням прав людини в Україні. Маркус Бранд, радник з демократичного врядування ПРООН в Україні, звертаючись до учасників конференціїї зауважив: "Якою б журналістською темою ви не займалися, у ній завжди є місце правам людини".