Анонс! | Інститут журналістики

Анонс!

12 квітня 2018 року о 17:00 в Інституті журналістики КНУ Шевченка відбудеться традиційний студентський конкурс «Міс та Містер Інституту журналістики».
У цьому році участь беруть 6 найкрасивіших дівчат та 6 найталановитіших хлопців. Тематика заходу — мультфільми. Учасники перевтіляться в цікавих персонажів, підготують відео-візитівку, покажуть дефіле у дизайнерському одязі та у вечірньому вбранні. Також студенти демонструватимуть свої таланти та інтелектуальні здібності.
Конкурс «Міс та містер Інституту журналістки» завжди має благородну місію. Ми не порушуємо традиції і в цьому році також допомагаємо тим, хто цього потребує. Усі зібрані від квитків кошти підуть на допомогу дитячому будинку «Любисток», що знаходиться у Вишгородському районі. Наразі дітям необхідно закупити сезонне взуття.
Також у залі буде встановлено скриню для збору коштів. Усі, хто бажає, можуть зробити свій внесок.
Захід пройде за підтримки спонсорів: сервісу міжнародної доставки квітів «UFL», мережі квест-кімнат «Zigraymo», українських дизайнерів Тетяни Островерхової та Сергія Смоліна, студії краси «Kicha studio», компанії «Motorola», кінотеатру «Київська Русь», закладу «Around», організації «Good people», студії засмаги «Caramel» та барбершопу «Lumberjack».
Інформаційними партнерами конкурсу стали: прес-служба Інституту журналістики, газета «Київський університет», он-лайн видання «СТУДВЕЙ», інформаційний канал «Newsone».
Приходьте на конкурс та обирайте нових «Міс» та «Містер» Інституту журналістики!