Міжнародні наукові проекти | Інститут журналістики

Міжнародні наукові проекти

Науково-практичні звіти, підготовлені доктром наук із соціальних комунікацій, доцентом кафедри соціальних комунікацій Олександром Чекмишевим та кандидатом наук із соціальних комунікацій, асистентом кафедри реклами та зв`язків з громадськістю Лесею Ярошенко в рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми висвітлення конфліктів» (2015-2017 рр).

Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми висвітлення конфліктів

Проект фінансувався Європейським Союзом та був виконаний консорціумом у складі: Фундація Томсон (Thompson Foundation - Великобританія); Європейський центр журналістики (European Journalism Centre - Нідерланди), MEMO 98 (Словаччина), Асоціація «Спільний простір» (Україна), Міжнародний інститут регіональної преси та інформації (Україна).

Методологія моніторингу ЗМІ.

Результати першої хвилі медіа-моніторингу (1-23 жовтня 2015 р.) Українська і англійська версії.

Результати другої хвилі медіа-моніторингу (15 по 28 лютого 2016 р.) Українська і англійська версії.

Результати третьої хвилі медіа-моніторингу (з 1 по 14 червня 2016 р.) Українська і англійська версії.

Результати четвертої хвилі медіа-моніторингу (10 до 23 жовтня 2016 р.) Українська і англійська версії.

Порівняльний аналіз даних за всі хвилі медіа-моніторингу. Українська і англійська версії.