Мистецькі маршрути

3 курс мистецької журналістики завершив осінній сезон, відвідавши два цікаві заходи. 27 листопада студенти завітали в Центр сучасного мистецтва М17 (вул. Антоновича, 102), де проходить виставка картин народної художниці Марії Примаченко, її сина та внука - Федора та Івана Примаченків. По-сусідству з казковими звірами і птахами Примаченків поселилися й інші фантастичні звірі - бронзові скульптури Олега Пінчука.
У цей же день студенти відвідали галерею "Ornament art spase" (вул. Анрі Барбюса, 53), де відбувається виставка "Витоки. До 100-річчя Академії мистецтв України". На виставці представлені роботи перших професорів Академії та видатних випускників 1920-х -1930-х рр. : Олександра Мурашка, Василя та Федора Кричевських, Михайла Жука, Олексія Шовкуненка та ін. В "Орнаменті" нас не лише тепло зустріли, а й провели імпровізовану екскурсію (куратор Євген Марков). Щиро дякуємо організаторам виставки за гостинність!
Друзі! У ці непривітні дощові дні не сидіть дома! Завітайте у дивовижний світ народних і професійних художників! Вхід на обидві виставки вільний. Виставка в М17 працює до 3 грудня, в "Ornament art spase" - до 10 грудня. Ще встигнете!