"Я воскрес, щоб із вами жити"

9 листопада 2017 року в Інституті журналістики в одній залі зібралися студенти та викладачі - шанувальники творчості Василя Симоненка. Із нагоди Дня української писемності та мови, під керівництвом професора Катерини Степанівни Серажим відбувся літературно-музичний вечір «Я воскрес, щоб із вами жити». Він присвячений пам’яті великого українського поета-шістдесятника, який творив у добу незламних і нескорених бунтівників і сам був одним із них. Учасники й ініціатори – студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» та відділення кіно- й телемистецтва. Усі присутні мали унікальну нагоду перенестися в таємничу атмосферу епохи, в яку жив і писав Симоненко. Учасники вечора відтворили сторінки біографії недописаної книги буття поета. Вечір був побудований на основі театралізованих сцен різних епізодів нелегкого життя Василя Симоненка, роль якого зіграв Микита Лавріненко.

Подробиці...