Вікіпедія – паркан на якому може висловлюватись кожен

Нещодавно до студентів-другокурсників видавничої діяльності та медіаредагування, а також медіапродюсерів завітав Юрій Пероганич – український громадський діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатор створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна», а також Анна Хроболова – працівник організації «Вікімедіа Україна». Це була досить пізнавальна зустріч для студентів, оскільки кожен дізнався про мистецтво створення інформації, розширив свої знання про Вікіпедію та осягнув принципи її роботи і функціонування. Спробуємо окреслити найголовніше, про що студенти дізналися після зустрічі.

Подробиці...