ГРУЗИНСЬКА ВЕСНА: РЯСНІ ДОЩІ ТА ЯСКРАВІ ВРАЖЕННЯ

Мої грузинські подорожі обов”язково пролягають місцями, пов”язаними з Лесею Українкою!) Ось і цього разу, на початку травня, я знову у Кутаїсі відвідала будинок, де проживала наша Леся, де вона написала свою “Лісову пісню”, В Сурамі до музею відвезла випуск збірника кафедри історії журналістики “Образ”, присвячений ювілею Лесі, також місцевій школі імені української письменниці подарувала туристичний атлас та карту для їхнього кабінету, присвяченого нашій країні.
Олена Школьна (посилання на альбом подорожніх нотаток)

1. 3.
2. 4.

На фото.
1. Меморіальна дошка на будинку у Кутаїсі, де жила Леся Українка, де написана "Лісова пісня". 2. Біля дошки. 3. В музеї з батумським поетам та журналістом Коба Берідзе. 4. Випуск збірника "Образ", присвячений ювілею Лесі з дарчим написом.