<h1>Вітаємо!!!</h1>

Студенти Інституту журналістики - призери Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів 2017 року:

Олена Рябічева - перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з журналістики (м.Дніпро)

Валентина Павлушенко - друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з реклами та зв'язків з громадськістю (м.Дніпро)

Валентина Пасічна - друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування (м. Львів)

Марта Знак - третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з видавничої справи та редагування (м. Львів)

Петро Катеринич - третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальних комунікацій (м. Маріуполь)