Вітаємо з нагородами!

Під час Конференції Київської організації Національної спілки журналістів України, 29 березня, директору Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка професору Володимиру Різуну були вручені Пам’ятний приз та Почесна грамота «За великий внесок у спортивну журналістику України». Іх він отримав як переможець традиційного конкурсу «Підсумки спортивного року» за версією Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ). Цю нагороду, а також посвідчення Почесного члена АСЖУ, Володимир Володимирович отримав від президента Асоціації, члена НОК України Михайла Волобуєва.

Днем раніше, під час вручення нагород переможцям конкурсу АСЖУ, доцентка кафедри історії журналістики Анастасія Волобуєва отримала від президента Національного олімпійського комітету України, олімпійського чемпіона, Героя України Сергія Бубки Подяку «За внесок у розвиток олімпійського руху».

Сергій Назарович разом із міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, який також був присутнім на святі, високо оцінили та підтримали відкриття спортивної магістратури Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Національного університету фізичного виховання і спорту України. І висловилися за спільну організацію різноманітних заходів за участю студентів магістратури – майбутніх спортивних журналістів.