Випуски радіопрограми "Літературний смак"

Доцент кафедри історії журналістики Олена Школьна разом та її студентки записали цикл радіопрограм, в яких розмірковують про літературу, її вивчення в університетах, специфіку викладання для творчих спеціальностей, її значення для формування особистісних та професійних якостей. Говорили: третьокурсниця Аліна Небельска, другокурсниці Інна Лебеденко, Ольга Лісовська, Дарина Мізіна.
Дякуємо радіожурналістці Олені Бросаліній за запрошення, питання, які спонукали до роздумів!

Шановні Першокурсники заочного відділення!

Настановча сесія 2017-2018 навчальний рік

1курс Заочна форма навчання за ОС бакалавр «061Журналістика», за програмою « Журналістика та соціальна комунікація» та за програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю»

04.09.2017-09.09.2017(6 днів)

Настановча сесія 2017-2018 навчальний рік

1рік Заочна форма навчання за ОС «Магістр» « 061 Журналістика », за програмою « Соціальні комунікації» та за програмою «Журналістика та медіакомунікації»

18.09.2017-27.09.2017( 10 днів)

Шановні випускники-бакалаври!

Сертифікати про рівень знань іноземної мови Ви можете забрати у кімн. 210 з 12:00 до 17:00.

З 12.07.2017 року сертифікати видаватимуться у приміщенні відбіркової комісії Інституту журналістики (перший поверх) з 9:00 до 17:00.

До уваги студентів, що мають академзаборгованості!

Кафедра мови та стилістики прийматиме борги літньої екзаменаційної сесії 29 червня 2017 р. о 14-й годині. Прохання не запізнюватись!

Вітаємо!!!

Вітаємо студентку Інституту журналістики Олену Рябічеву з присудженням премії Київського міського голови в номінації "Наукові досягнення".

До уваги випускників Інституту журналістики

Урочисті заходи з приводу випуску бакалаврів і магістрів відбудуться 29 червня 2017 р. у Великій актовій залі Інституту журналістики.
Початок урочистої частини об 11.00 – бакалаври, о 14.00 – магістри.

До уваги магістрів першого року навчання

Інструктаж з приводу стажування за професійною кваліфікацією відбудеться 27.06.2017 в аудиторії 21 о 14 годині. Явка всіх магістрів обов'язкова.

До уваги студентів!

Газета "День" оголошує набір до ювілейної 15-ї Літньої школи журналістики!

Умови прийому та анкета - в анонсі та на сайті "Дня"

Тут - матеріали про творчі зустрічі в попередні роки роботи ЛШЖ "Дня".

Студентам з інших міст надається безкоштовне житло в гуртожитку НПУ ім.М.Драгоманова.
Кількість місць обмежена.

Бажаємо успіху!

Наталія Яворська,
303-96-21,
067-506-10-98

До 70-річчя університетської журналістської освіти

Мистецька журналістика представляє проект:

До 70-річчя університетської журналістської освіти

Багаторічний декан і перший директор Інституту журналістики Анатолій Москаленко, відомі письменники Микола Сом, Віктор Близнець, Анатолій Перепадя, Тамара Коломієць, Ю. Ячейкін… Усіх їх, тоді ще зовсім юних, об’єднав легендарний «симоненківський» курс, який цього року відзначає 60-річчя випуску. З нагоди такої поважної дати студенти Інституту журналістики побували на батьківщині поета В.Симоненка. Екскурсію організувала і провела куратор спеціалізації «мистецька журналістика» доц. Боярська Л.В. (кафедра історії журналістики).

Подробиці...

Програма "Новини університету Шевченка", випуск 15 - ІЖ КНУ

У програмі:
- Складаємо успішно ЗНО. Літня школа Підготовчого відділення.
- Представництву НАТО в Україні - 20 років. Інститут міжнародних відносин.
- З гумором і серйозно. Як студенти День фізика святкували.
- Мавка у холі. «Лісова пісня» на вул. Мельникова 36/1 .
- Традиційно у програмі. Наукові досягнення факультету кібернетики.
- Автентична музика допомагає. Гурт «Pralnia-Band» у Мистецькому салоні.
- Чотири роки як одна мить. Перші бакалаври кафедри кіно- і телемистецтва.
- Європейська освіта та Університет. Чеські та українські науковці у Червоному корпусі.
- Тарас Шевченко єднає народи. Різними мовами про головне.
- Медіапродюсер у 25 – шанси є у всіх. Лекція в Інституті журналістики.
- Віденський вальс. Феєрія студентів Університету в колонному залі КМДА.
- Музика, поезія й хороша компанія. Літературний вечір у Червоному корпусі.
- Єдність поколінь. 50-та «Журналістська весна» збирає випускників.

ДО ЗУСТРІЧІ У ВЕРЕСНІ В НОВОМУ ТЕЛЕРАДІОСЕЗОНІ 2017-2018!

З повагою, Команда «Новин Університету Шевченка».

Увага!

07.06 о 14:00 відбудеться диктант та тест з Історії України

35 ауд. 4 к. журналістика

36 ауд. 4 к. видавнича справа та редагування, кіно-, телемистецтво

37 ауд. 4к. реклама та зв’язки з громадськістю

ГРУЗИНСЬКА ВЕСНА: РЯСНІ ДОЩІ ТА ЯСКРАВІ ВРАЖЕННЯ

Мої грузинські подорожі обов”язково пролягають місцями, пов”язаними з Лесею Українкою!) Ось і цього разу, на початку травня, я знову у Кутаїсі відвідала будинок, де проживала наша Леся, де вона написала свою “Лісову пісню”, В Сурамі до музею відвезла випуск збірника кафедри історії журналістики “Образ”, присвячений ювілею Лесі, також місцевій школі імені української письменниці подарувала туристичний атлас та карту для їхнього кабінету, присвяченого нашій країні.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ-БАКАЛАВРИ!

Запрошуємо вас на день відкритих дверей. Вступ на навчання за ОС “Магістр” не менш важливий крок у житті, ніж вибір майбутньої спеціальності під час вступу до бакалаврату. Ми розкажемо як не загубитись у безлічі формальностей подачі документів, як правильно зорієнтуватись при виборі освітньої програми та дамо відповіді на всі ваші питання, пов'язані зі вступом і майбутнім навчанням.

Зустріч відбудеться 7 червня о 16:00 в ауд. №35.

Поет в ІЖ. Марина Гареєва

Мистецька журналістика і 2-й КТМ презентують перші роботи з проекту "АRТвІЖiоn (Мистецькі історії мистецьких людей)". Проект складається з 2 розділів:
1) відеосюжети про студентів мистецького напряму та викладачів Інституту журналістики,
2) творчі робіт студентів до мистецьких телепрограм.
Дивіться у першому випуску - "Поет в ІЖ. Марина Гареєва".
Сюжет підготували Буряк Ліана, Небельська Аліна, Несевра Анна (3ж, 3 гр.).