Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль інновацій

Команда організаторів Фестивалю інновацій КНУ запрошує завітати на Всеукраїнський фестиваль інновацій, що відбудеться  27-28 вересня у Науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича (вул. Володимирська, 58).

Фестиваль інновацій – чудова нагода ознайомитися з останніми науковими розробками, поспілкуватися з талановитими стартаперами, знайти однодумців та з користю провести час.

У програмі заходу: фінал Всеукраїнського конкурсу стартапів, виступи запрошених спікерів, наукове шоу, квест, смарт-кафе, Всеукраїнські конференції «Проблеми нормативно-правового забезпечення інноваційної діяльності та шляхи їх вирішення», «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри» та багато іншого.

Чекаємо на вас у бібліотеці о 9:30, адже саме у цей час розпочинається реєстрація учасників та конференція. Батл стартапів стартує о 13.30.
Не проґавте можливість на власні очі побачити найкрутіші проекти та дослідження, ми гарантуємо драйв та тільки позитивні емоції!

Попередня реєстрація за посиланням є обов’язковою: https://goo.gl/cE8ZYz 
(підтвердження буде надіслано на вказану при реєстрації електронну адресу)

Детальну інформацію про фестиваль можна побачити тут:
https://scp.univ.kiev.ua/ua/innovations-festival

 

Коментарі закриті.