XХV Міжнародна науково-практична конференція з проблем видавничо-поліграфічної галузі

Запрошуємо Вас узяти участь у XХV Міжнародній науково-практичній конференції з проблем видавничо-поліграфічної галузі, що проходитиме на базі Приватного акціонерного товариства “Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку” корпоративне підприємство.

Державної акціонерної компанії “Укрвидавполіграфія”.

На конференцію запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, слухачі магістратур, студенти вищих навчальних закладів, представники науково-дослідних установ, комерційних фірм та інших організацій, діяльність яких має відношення до тематики конференції.

МІСЦЕ ТА ДАТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

16 листопада 2017 року о 10.00 у приміщенні “УкрНДІСВД” за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 25, конференц-зал (їхати до станції метро “Лісова”).

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Сучасний стан видавничо-поліграфічної галузі (ВПГ) в Україні.

2. Інформаційно-нормативне забезпечення науково-технічної та виробничо-господарської діяльності підприємств ВПГ.

3. Новітні технології у видавничо-поліграфічній діяльності.

4. Друкарські фарби для спеціальних видів друку.

5. Технології та обладнання для спеціальних видів друку.

6. Сучасні технології та обладнання у пакувальному виробництві.

7. Технології та обладнання для виготовлення етикеток.

8. Сучасні технології захисту поліграфічної продукції від підроблення.

9. Матеріалознавство та видавничо-поліграфічні матеріали.

10. Видавнича справа і книжковий ринок в Україні та світі.

11. Технології друкованих видань та паковань.

12. Технології електронних мультимедійних видань.

13. Стандартизація у поліграфії, книговиданні та пакувальному виробництві.

14. Експертні дослідження якості поліграфічної продукції.

15. Декоративно-прикладне мистецтво.

16. Облік і аудит у видавничо-поліграфічному комплексі.

17. Антикризове управління на підприємствах ВПГ.

18. Історія розвитку книгодрування та поліграфічної справи в Україні та за кордоном.

19. Законодавча база у сфері поліграфії та книговидання.

20. Проблеми підготовки фахівців для ВПГ.

21. Та інші актуальні питання ВПГ.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в роботі конференції необхідно до 6 листопада 2017 року надіслати на поштову або електронну адресу оргкомітету заявку на участь (зразок додається), тези доповідей та копію квитанції про сплату організаційного внеску.
В електронному варіанті заявка, тези доповіді та відсканована копія квитанції про сплату приймаються на електронну адресу: uch_sek.ndi@email.ua

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВНЕСОК

Організаційний внесок становить 150 грн.

Звертаємо Вашу увагу! Сплата організаційного внеску передбачає видання та пересилання лише одного збірника тез доповідей. Вартість додаткового примірника становить – 60 грн, у т. ч. ПДВ – 10 грн.

Оплата проводиться за реквізитами: р/р 26007002934001 в ПАТ „Креді Агріколь Банк”, МФО 300614, код ЄДРПОУ 02426463.

Призначення платежу: за участь у XХV Міжнародній науково-практичній конференції.

Закордонні учасники здійснюють оплату за участь у конференції при реєстрації.

Проїзд і проживання – за рахунок учасників.

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Кришина Наталія Валеріанівна

Моб.: (050) 355 34 43,  (068) 523 08 80

E-mail: uch_sek.ndi@email.ua