Всеукраїнська науково-практична конференція «Новинний контент аудіовізуальних мас-медій у соціальному вимірі»

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Новинний контент аудіовізуальних мас-медій у соціальному вимірі», яка відбудеться 5 квітня 2017 року.

Мета конференції: визначити перспективні напрямки досліджень у галузі соціальних комунікацій.

Програма конференції передбачає роботу за такими науковими напрямами:

• Новинний контент ХХІ ст.: що цікаво аудиторії?
  • Аудіовізуальна складова контенту: перспективи розвитку;
  • Тенденції сучасного PR- і рекламного контенту;
  • Новітні технології впливу на аудиторію;
  • Мультимедійний бізнес: вітчизняні та закордонні формати і практики;

Можлива очна та заочна участь.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо Вас до 28 лютого 2017 року зареєструватися та надіслати на електронну скриньку ohmyconf@ukr.net матеріали конференції (вимоги до матеріалів) для підготовки друкованого збірника, презентацію для заочної участі (вимоги до презентацій), а також за бажанням статтю (вимоги до статті) для подальшої публікації у фаховому виданні Інституту журналістики (організаційний внесок не включає витрати на редагування та друк статті).

Організаційний внесок становить 150 грн (окрім докторів наук) і передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції. Учасники отримають програму конференції, збірник матеріалів і сертифікат. У разі заочної участі Ви отримаєте ці матеріали Новою Поштою. Вартість пересилки за власний рахунок учасника.

Реквізити для сплати організаційного внеску Вам повідомлять після отримання заявки учасника.

Конференція відбудеться в Інституті журналістики за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.

Контакти оргкомітету:

e-mail: ohmyconf@ukr.net

телефон: 044 481 44 45

Детально про конференцію читайте у прикріпленому файлі.

Новинний контент аудіовізуальних мас-медій у соціальному вимірі