V Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка»

Кафедра видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова школа Романа Іванченка». Конференція відбудеться 27 жовтня 2017 р. у приміщеннях Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» (м. Київ).

Для участі в конференції потрібно надіслати заявку до 15 вересня 2017  р. та тези до 29 вересня на адресу: Ivanchenkokonf@gmail.com.

Тематика конференція:

• Григорій Сковорода – мислитель, творець книжної мудрості (до 295-річчя з дня народження).
  • Історія та сучасні тенденції розвитку книговидання.
  • Редагування різних видів видань.
  • Соціокомунікаційні аспекти редагування.
  • Особливості сучасної масової комунікації.
  • Новітні технології в підготовці медійних продуктів.
  • Рекламна та PR-комунікація в поліграфії, видавництві та книго-розповсюдженні.

Мова конференції:  українська, польська, англійська.

Тези будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції. Обсяг тез – 3–5 сторінок.

Також Ви можете подати статті, що будуть опубліковані в електронному науковому журналі «Обрії друкарства», який входить до переліку фахових видань України із соціальних комунікацій (наказ МОН України від 10.05.2017 № 693).

Організаційний внесок для учасників становить: із публікацією тез в електронному збірнику – 150 грн; публікація статті в фаховому журналі «Обрії друкарства» – 300 грн.

Про вимоги до оформлення тез та наукових статей читайте у додатку.

Іванченко конференція 2017