Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи

Запрошуємо Вас взяти участь у Другій  Всеукраїнській  науково-практичній конференції студентів та молодих учених  «Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи», яка відбудеться 26-27 квітня 2018 року  року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Програма конференції передбачає: пленарні засідання, роботу в секціях, а також майстер-класи.

Основні напрями конференції:

• Українська журналістика: історичний досвід і традиції
  • Сучасні аудіовізуальні ЗМІ: стан, трансформації, перспективи
  • Нові медіа: на шляху до онлайн-комунікації
  • Специфіка журналістської діяльності
  • Журналіст як суб’єкт масово-інформаційної діяльності
  • Проблеми журналістського мовлення в українсьмому медіапросторі
  • Світові тенденції розвитку сучасної журналістики
  • Висвітлення збройних конфліктів ЗМІ
  • Реклама як вид соціальної комунікації

Для участі в конференції просимо надіслати до 1 квітня 2018 року заявку, у якій зазначити: тему доповіді та відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, факультет, курс, спеціальність, місце навчання, контактний телефон та електронну скриньку), наукового керівника та відомості про нього: на e-mail: konfa.lviv@gmail.com

Прохання також вказати в заявці необхідність бронювання місць у студентському хостелі (гуртожитку).

До 1 квітня 2018 року просимо надіслати тези (обсяг 2-3 ст. А4 із зазначенням П.І.Б. автора, місця навчання та наукового керівника). Друк матеріалів конференції – за кошти організаторів конференції.

Протягом двох днів після відправлення заявки на участь на Ваш e-mail надійде звітне повідомлення «Заявку прийнято». Якщо звіту про підтвердження не буде – відправте заявку ще раз або зателефонуйте.

Детальніше в інформаційному листку.