Міжнародний форум “Кризовість комунікацій: комунікаційно-контентна безпека в умовах гібридно-месіанських агресій путінської Росії”

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22–23 травня 2017 року відбудеться міжнародний форум “Кризовість комунікацій: комунікаційно-контентна безпека в умовах гібридно-месіанських агресій путінської Росії” під загальною назвою “Контентно-потокові моделі як тактичні інструменти комунікаційно-контентної безпеки”.

Мета форуму – розгляд науково-практичних аспектів діяльності засобів масової інформації та засобів масової комунікації в районі проведення АТО на сході України; дослідження практичних засад та особливостей комунікації між органами військового управління та ЗМІ у площині цивільно-військових відносин та міжнародного співробітництва; напрацювання науково-практичних пропозицій щодо новітніх підходів у реалізації завдань комунікаційно-контентної безпеки під час взаємодії органів військового управління зі ЗМІ та розробка рекомендацій щодо впровадження у навчальний процесс підготовки майбутніх офіцерів сучасних стандартів комунікації з громадськістю в умовах ведення бойових дій.

Для участі у форумі запрошуються фахівці з Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, інших органів військового та державного управління, представники вищих навчальних закладів, громадських організацій, вітчизняні та закордонні науковці і технологи в галузі комунікаційно-контентної безпеки, керівники ЗМІ та журналісти, які висвітлюють діяльність сектору оборони і безпеки держави. Важливо відзначити, що  також планується участь у форумі представників міжнародної спільноти в Україні.

Під час форуму обговорюватимуться такі тематичні блоки:

• комунікаційно-контентна безпека. Держава. Суспільство. ЗМІ;
  • комунікаційно-контентна протидія агресіям: практичний досвід;
  • формування віртуально-публічних доданих реальностей. Технологічні рішення;
  • військова журналістика як комунікаційно-контентне виробництво. Стандарти. Досвіди. Альтернативи (Реалізація теоретичних та практичних аспектів підготовки журналістських кадрів та фахівців інформаційно-медійних структур оборонного відомства в умовах АТО).

Місце проведення – конференц-зал Військового інституту.

Розміщення учасників форуму на одну добу здійснюється за попередньою заявкою.

Для участі у форумі необхідно подати до оргкомітету заявку та тези в електронному вигляді. Заявки на участь у форумі та тези доповідей приймаються до 10 травня 2017 року.

E–mail: lika_dilay@ukr.net (у темі листа вказувати “Міжнародний форум із кризових комунікацій”).

Довідки за телефонами: +38 (050) 332-66-77; +38 (098) 711-01-52.

Збірник матеріалів форуму буде опубліковано до 22.05.2017 р. на сайті ВІКНУ у форматі pdf із забезпеченням постійної інтернет-адреси та у друкованому вигляді.

Про оформлення тез читайте у доданому файлі.

Інформація про форум