Міжнародна науково-практична конференція «Місія медіа під час збройних конфліктів», Київ

Шановні колеги!

Інститут журналістики Київського національного університету
імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь
у Міжнародній науково-практичній конференції

«Місія медіа під час збройних конфліктів»

(9 листопада 2018 року, м. Київ)

Мета конференції: визначити роль та завдання журналістів, фахівців із зв’язків з громадськістю та інших представників медіагалузі у висвітленні збройних конфліктів в Україні та світі.

Можлива лише очна участь для учасників з м. Київ. Для доповідачів з інших міст можлива заочна участь.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/0XUgwkST9FnOa5R72 до 12 жовтня 2018 року. Реєстрація передбачає завантаження:

• тексту доповіді українською або англійською мовою;
  • назву доповіді українською та англійською мовами;
  • анотацію англійською мовою;
  • презентацію (за наявності, відео або аудіозапис коментарів до презентації для учасників з інших міст).

Організаційний внесок становить 100 грн і передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції. Учасники отримають програму конференції, збірник матеріалів і сертифікат.

Реквізити для сплати організаційного внеску Вам повідомлять після отримання заявки учасника та перевірки надісланих матеріалів.

Примітка. Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання), не відшкодовуються.

Місце проведення:

Конференція відбудеться в Інституті журналістики за адресою: вул. Мельникова, 36/1, м. Київ, 04119.

План проведення конференції:

• Реєстрація учасників: 10:00 – 11:00
  • Пленарне засідання: 11:00 – 14:00
  • Робота секцій: 15:00 – 18:00
  • Заключна частина і вручення сертифікатів: 18:00 – 18:30

Зверніть, будь ласка, увагу: Якщо протягом 3-х робочих днів після заповнення електронної форми і відправлення матеріалів, Ви не отримали від нас відповідь, ще раз надішліть нам свої матеріали. Можливо, електронна форма не спрацювала, і ми не отримали Вашу заявку.

Контакти оргкомітету:

e-mail: science.knu@gmail.com