Міжнародна наукова конференція “Насильство в комунікації” 29-30 листопада 2018 року, м. Ченстохова (Польща)

Інститут польської філології, філологічний та історичний факультети Університету гуманітарних та природничих наук в Ченстохові (Польща) запрошують вас взяти участь у міжнародній науковій конференції «Насильство в комунікації», яка відбудеться 29-30 листопада 2018 року.

Заявку можна відправити до 15 вересня 2018 року за адресою: konferencja.jezyk.ifp@ajd.czest.pl. Плата за участь у конференції – 280 злотих (не включає витрат на проживання). Проїзд і харчування за свій рахунок. Для співробітників/аспірантів Інституту журналістики КНУ оргвнесок складає 150 злотих, а проживання – 45 зл./доба.

Доповіді, представлені під час конференції, будуть опубліковані в журналі „Studia Slavica” і в монографії (дата виходу 2019).

Formularz zgłoszeniowy_Przemoc w komunikacji

Przemoc w komunikacji_Zaproszenie1