Міжнародна наукова конференція «Модель сучасної журналістської освіти в Україні: інноваційні практики, міжнародний досвід, перспективи розвитку»

Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує Вас узяти участь у Міжнародній науковій конференції  «Модель сучасної журналістської освіти в Україні: інноваційні практики, міжнародний досвід, перспективи розвитку», яка відбудеться 26−27 жовтня 2017 року.

Пропонуємо таку тематику конференції:

• Теорія і практика журналістики: діалектика взаємодії;
  • Історія журналістської освіти в Україні і світі;
  • Актуальні проблеми професійної освіти теле- та радіожурналістів;
  • Сучасний зарубіжний досвід підготовки журналістів;
  • Журналістська практика: форми організації та проведення;
  • Методика викладання журналістикознавчих дисциплін;
  • Трансформація журналістської освіти в епоху нових медій;
  • Мовний компонент медіаосвіти.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу в секціях, презентацію видань та круглий стіл.

Для участі у конференції потрібно до 15 вересня 2017 року надіслати анкету учасника (взірець додаємо) та статтю з назвою файла (прізвище автора англійською мовою (Yatsenko.rtf) доцентові кафедри теорії і практики журналістики, кандидатові наук із соціальних комунікацій Мирославі Степанівні Рудик за адресою: konf_lviv.jorn@ukr.net

Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому виданні «Вісник Львівського університету. Серія журналістика» (випуск 42). Обсяг статті 8−12 сторінок. Після підтвердження того, що статтю прийнято до друку, кошти просимо надсилати Лавриш Юліані Степанівні, кандидатові наук із соціальних комунікацій, асистентові кафедри нових медій на такий рахунок «Приватбанку»:  4149497837688185. Відскановану квитанцію просимо також надіслати Лавриш Ю. С. на електронну адресу: yulianaloverysh@gmail.com

Вартість сторінки становить 30 грн, для докторів наук − безкоштовно.  Також безкоштовно опублікуємо статті англійською мовою.

Організаційний внесок (роздрук програми, канцелярські витрати) становить 100 грн.

Відповідальні за проведення конференції:

Присяжний Михайло Павлович, доцент, декан факультету журналістики;

Яценко Андрій Миколайович, доцент, заступник декана факультету журналістики (службовий телефон: 0322394167).

Контактна особа: Войтович Наталія Олегівна, асистент кафедри теорії і практики журналістики (+380679079702).

Вимоги до оформлення статті та зразок анкети учасника конференції містяться в додатку.

конференція_інформаційний лист