Медіапростір: проблеми і виклики сьогодення

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Медіапростір: проблеми і виклики сьогодення”, яка відбудеться 25 квітня 2018 року. Можлива заочна участь (деталі тут).

Для участі у конференції просимо зареєструватися за посиланням до 10 квітня 2018 року. Реєстрація передбачає завантаження матеріалів конференції та відгуку наукового керівника (для студентів та аспірантів). Вимоги до матеріалів – для підготовки друкованого збірника та презентацію для заочної участі знайдете на сайті Інституту журналістики.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Організаційний внесок становить 100 грн. (окрім докторів наук) і передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції. Учасники отримають програму конференції, збірник матеріалів і сертифікат. У разі заочної участі Ви отримаєте ці матеріали Новою Поштою. Вартість пересилки – за рахунок учасника.

Реквізити для сплати організаційного внеску Вам повідомлять після отримання заявки учасника та перевірки надісланих матеріалів.

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), не відшкодовуються.

Місце проведення: Інстиутут журналістики, вул. Мельникова, 36/1, м. Київ.

Важливо! Якщо протягом 3-х робочих днів після заповнення електронної форми і відправлення матеріалів, Ви не отримали від нас відповідь, будь ласка, ще раз надішліть нам свої матеріали. Можливо, електронна форма не спрацювала, і ми не отримали Вашу заявку.

Учасники конференції мають можливість подати наукові статті для публікації у фахових наукових виданнях Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка: «Наукові записки Інституту журналістики» і «Актуальні питання масової комунікації».

Для публікації статті повинні відповідати вимогам, які оприлюднені на сторінці наукових видань Інституту журналістики.

Підготовлені статті обов’язково проходять сліпе рецензування.

Публікація статей у наукових виданнях Інституту журналістики здійснюється на платній основі (сума залежить від обсягу).

Назви тез і статті не повинні збігатися, оскільки у статті розкрито більше проблемних питань. У статті необхідно посилатися на раніше опубліковані тези (матеріали конференції) задля уникнення звинувачень у самоплагіаті.

Поданий до редакції рукопис не має бути поданим на розгляд до інших редакцій або опублікованим раніше.

e-mail: science.knu@gmail.com

телефон: +30444814445