«Media Studies: Міждисциплінарні дослідження медіа»: презентація журналу і науково-практична конференція

CONFERENCE-WEB
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас 16 травня 2016 року взяти участь у презентації  наукового журналу і  науково-практичній конференції «Media Studies: Міждисциплінарні дослідження медіа»

Центру медіа-комунікацій і візуальних досліджень Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

16:00 – Презентація першого номера журналу «Media Studies: Міждисциплінарні дослідження медіа»

Редакційна колегія: Лідія Стародубцева, Дмитро Петренко
Наукова рада:         Професор Олівер Грау (Oliver Grau, Chair Professor for Image Science, Danube University Krems, Austria)
Професор Ришард Клющинський (Ryszard W. Kluszczyński, Chair of School of Media and Audiovisual Culture, University of Łódź, Poland)

Професор Лідія Стародубцева (завідуюча кафедрою медіа-комунікацій, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Україна)
Попередній перегляд журналу: https://issuu.com/mediatopos2/docs/media_studies/7?e=0/3431172117:00 – Друга науково-практична конференція «Media Studies: Міждисциплінарні дослідження медіа»

спільно з кафедрою ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування».

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, науковці ВНЗ та науково-дослідних установ, а також медіа-фахівці України та зарубіжних держав,
які активно займаються науковими міждисциплінарними дослідженнями в сфері Media Studies.

Останній термін подання матеріалів для участі в заході: 12 травня 2016 року, 22:00.

Місце проведення: к. 359, пл. Свободи 6, Харків, Україна, 61022

З повагою,