Літня школа “Конфліктно-чуттєва журналістика”

Молдова-Інститут Лейпциг у співпраці з Інститутом комунікаційних і медійних наук відділення журналістики Лейпцигського університету цього року у рамках Програми DAAD Ost-West-Dialog протягом 2-12 липня 2017 року проводить літню школу «Конфліктно-чуттєва журналістика».

Проект розрахований, перш за все, на німецьких, молдовських, грузинських та українських студентів, аспірантів, молодих вчених і викладачів факультетів журналістики і комунікаційних наук, а також студентів інших гуманітарних та соціальних дисциплін, які планують працювати у галузі журналістики.

Літня школа передбачає різноманітну інформаційну програму, панельні дискусії, лекції, практичні вправи, зустічі з експертами, відвідування редакцій і державних установ. Молоді вчені матимуть чудову можливість розширити і поглибити професійну компетентність завдяки обміну досвідом з колегами з Німеччини. Учасники познайомляться з німецькою системою засобів масової інформації. Лекції відомих німецьких експертів і практичні знання сприятимуть поглибленню методико-теоретичних знань на тему висвітлення криз у мас-медіа з урахуванням специфіки конфліктно-чуттєвої журналістики.

У рамках проекту в першу чергу будуть розглядатися такі питання:

• Що спільного має журналістика і мирний процес?
  • Що таке «конфліктно-чуттєва журналістика»?
  • Яким чином журналістика може сприяти демократичному формуванню суспільної думки щодо насилля?
  • Як можно забезпечити конфліктно-чуттєве висвітлення інформації в умовах економічного тиску?
  • Яким чином можливо працювати з урахуванням специфіки конфліктно-чуттєвого висвітлення у мас-медіа в напружених умовах журналістської буденності?

Проект фінансується DAAD. З цих коштів Молдова-Інститут Лейпциг покриває витрати на програму, проживання, харчування та транспортні витрати.

Заявка повинна містити такі документи (будь ласка, надсилати одним файлом PDF):

• Заповнена і підписана анкета з фото
  • Копія диплома про вищу освіту або академічна довідка (для студентів)
  • Рекомендаційний лист викладача університету, який спеціалізується в галузі журналістики (мови: німецька, англійська, російська, румунська, українська) або лист работодавця з останнього місця роботи
  • Довідка або сертифікат про володіння мовами

Заявки надсилати на адресу: moldova@uni_leipzig.de

Кінцевий термін подання заявок – 30 квітня 2017 року.