Літня школа для молодих науковців

Проект RI-LINKS2UA програми ЄС «Горизонт 2020» оголошує конкурс для молодих дослідників на отримання грантів для участі в Літній школі-тренінгу з написання проектних заявок та ознайомлення з концепцією «Відповідальні дослідження та інновації, яка стосується напряму «Наука з суспільством і для суспільства» цієї програми.

Літня школа відбудеться 25-28 вересня 2017 р. в Одесі і включатиме як лекційну частину, так і групові практичні заняття, а також відвідання інноваційного виробничого підприємства.

До участі в школі запрошуються молоді дослідники та інноватори (віком до 35 років) з дослідницьких установ, вищих навчальних закладів, малих та середніх підприємств, а також представники громадянського суспільства (в тому числі, недержавних організацій).

Критерії відбору учасників включають:

• Наявність вищої освіти;
  • Представлення ідеї проекту або дослідницьких інтересів відповідно до напрямів школи-тренінгу (ресурсні матеріали, біотехнологія, транспорт, наука з суспільством та для суспільства);
  • Вільне володіння англійською (мова Літньої школи – англійська, переклад не передбачений)

Організатори школи покривають витрати на дорогу, проживання (включно зі сніданком) та обіди.

Крайній термін подачі заявок – 15 липня. Результати відбору будуть оприлюднені в першій половині серпня.

Форма заявки та програма Літньої школи розміщені на веб-сайті проекту RI-LINKS2UA і мають бути заповнені он-лайн.