Лекція “Роль журналістики у врегулюванні конфлікту. Досвід Західних Балкан”

30 червня о 10:30 у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудеться лекція відомих європейських журналістів Єти Джари та Алекса Андерсона на тему: “Роль журналістики у врегулюванні конфлікту. Досвід Західних Балкан”.

Теми для обговорення:

  • Журналістика як інструмент розбудови миру і прищеплення толерантності суспільству.
  • Можливості Уряду щодо створення комфортного для ЗМІ середовища.
  • Співпраця медіа з правовими інституціями та розуміння і донесення до людей основ міжнародного гуманітарного права.
  • Питання безпеки репортерів, активістів у сфері захисту прав людини, інших осіб, які займаються питаннями медіа.

Лекція відбудеться за адресою: Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Київ, бульвар  Лесі Українки, 26-а, 3 поверх, аудиторія 305.

Просимо підтвердити свою участь у заході не пізніше 29 червня 16:00 на електронну адресу press@mtot.gov.ua або за телефонами (044) 286 84 61 та 067 127 89 75 (Олена Стефурак).

Довідково:

Єта Джара (Jeta Xharra) – журналіст BBC в Косово з 1996 року, засновник мережі Балканських журналістських розслідувань (BIRN), ведуча телевізійної програми «Життя Косово» (Приштина, Косово).

Алекс Андерсон (Alex Anderson) – британський дослідник та письменник, був менеджером таких організацій, як International Crisis Group (Брюссель), Human Rights Watch and Amnesty International.

ЗАПРОШЕННЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.