Інтенсивний тренінговий інститут з методології медіадосліджень 2017

Факультети журналістики і соціології та управління Запорізького національного університету запрошують узяти участь у роботі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень 2017.

Проект орієнтований на викладачів факультетів і відділень журналістики ВНЗ України, а також аспірантів і докторантів спеціальності «Журналістика». Навчання за проектом розраховане на 5 триденних модулів (всього 120 академічних годин) та завершується підсумковою конференцією у жовтні 2017 року.

Слухачі інституту матимуть змогу отримати знання з таких тем:

• Міжнародні стандарти проведення наукових досліджень у сфері мас-медіа
  • Семплінг, види вибірок і робота з ними
  • Формулювання гіпотез і дослідницьких питань, організація і процедура дослідження
  • Відмінності між якісними і кількісними дослідженнями
  • Кількісні методи медіадосліджень (опитування, контент-аналіз)
  • Якісні методи медіадосліджень (дискурс-аналіз, фокус-групи, глибинні інтерв’ю, метод концептуального аналізу)
  • Основи статистики (описова і вивідна статистика, поняття ймовірностей, кореляції, регресії, тестування гіпотез та ін.)
  • Візуалізація і презентація результатів досліджень.

Випускники інституту отримають відповідні сертифікати за умови успішного складання фінального завдання, яким є презентація власного наукового дослідження (наукова стаття / доповідь на міжнародній конференції / частина дисертаційного дослідження). Презентація фінальних проектів і їх публікація (безкоштовно) у колективній монографії очікується у жовтні 2017 року на завершальній конференції.

Для реєстрації, заповніть будь-ласка реєстраційну форму за посиланням.

Координатор проекту – Катерина Сіріньок-Долгарьова, к.н.соц.ком., доцент кафедри журналістики ЗНУ, заступник декана з проектної діяльності.

• Моб. тел. 066-111- 4753
  • Email: ksirinyok@gmail.com

Детально про програму Інтенсивного тренінгового інституту читайте у додатку.

UASP Grant_ PROGRAM_ukr_info