ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Освіта і наука в умовах глобальних трансформацій», м. Дніпро, 26-27 жовтня

Шановні колеги!

З нагоди 100-річчя Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара маємо честь запросити Вас до участі у роботі ІІ Всеукраїнської наукової конференції «Освіта і наука в умовах глобальних трансформацій».

Конференцію проводить Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара спільно з Інститутом педагогіки НАПН України, Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, Інститутом історії України НАН України, Інститутом філософії НАН України, Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова.

Конференція відбудеться 26-27 жовтня 2018 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

До участі у конференції запрошуються науковці у галузі права, політичної науки, історії, філософії, філології, педагогіки, соціології, соціальної роботи, економіки, державного управління, культурології, документознавства, викладачі, аспіранти, студенти, педагогічні працівники.

Збірник матеріалів конференції вийде до початку конференції (граничний термін видання збірнику – 25 жовтня 2018 р.). Електронні версії збірнику та програми конференції будуть надіслані учасникам до 24 жовтня 2018 р. та розміщені в загальнодоступних електронних бібліотеках, у т.ч. на сайті університету.

Інформ лист_жовтень DNU_2018_ukr (1)

Інформ лист_жовтень DNU_2018_ukr (3)

Інформаційний лист конференції: