ХХХІV Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку»

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Рада молодих учених університету запрошують викладачів, наукових співробітників, аспірантів, студентів взяти участь у роботі ХХХІV Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 20 червня 2017 р.

З-поміж секцій на конференції планується робота секції «Журналістика».

Форма участі ‒ заочна (дистанційна). Заочна участь в інтернет-конференції передбачає публікацію статті в електронному збірнику матеріалів, що буде розміщений на web-сторінці за адресою: confscientific.webnode.com.ua через 14 днів після дати проведення конференції.

Мови конференції – українська, російська, англійська.

Учасники конференції отримують сертифікат (за необхідності), який буде надісланий разом зі збірником матеріалів конференції на зазначену у відомостях про авторів електронну адресу.

Щоб взяти участь у науковій інтернет-конференції та опублікувати статтю у збірнику матеріалів необхідно:
1. Оформити статтю відповідно до вимог
2. Надіслати до 20 червня (включно) на поштову адресу conferences2016@ukr.net такі матеріали:

• статтю, оформлену відповідно до вимог;
  • фото- чи сканкопію квитанції про сплату оргвнеску.

Назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Степаненко М.П._Стаття, Степаненко М.П._Квитанція).

Після відправлення матеріалів на вказану адресу автор протягом доби отримує відповідне підтвердження про їх отримання від оргкомітету конференції. У випадку відсутності такого підтвердження необхідно зателефонувати до оргкомітету конференції або надіслати матеріали повторно.

Для участі в науковій інтернет-конференції та розміщення статті в електронному збірнику необхідно сплатити оргвнесок у розмірі 80 грн (в оргвнесок входить оплата за розміщення матеріалів на сайті, верстка збірника, редагування текстів, сертифікат). Якщо обсяг наукової статті перевищує 7 сторінок, тоді вартість кожної наступної сторінки становить 10 грн.

Про вимоги до оформлення статті та реквізити для оплати оргвнеску читайте у прикріпленому файлі.

Інформаційний лист