XІV Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття»

Запрошуємо взяти участь у XІV Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття», що відбудеться 15 – 17 вересня 2021 р. в Одесі.

Проблематика конференції:

  1. Документно-інформаційна діяльність: аналітика, дефініції, інновації
  2. Журналістська наука і освіта: тенденції розвитку.
  3. Комунікативні аспекти інформаційної діяльності.
  4. Сучасні інформаційно-освітні технології.
  5. Професійний дискурс у лінгвопрагматичному, лінгводидактичному й
    соціокомунікативному аспектах.
  6. Філософсько-культурологічні аспекти інформаційної діяльності.

15 вересня з 10.00 до 12.00 – «круглий стіл» за участю завідувачів кафедр, провідних фахівців України зі спеціальностей 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 061 «Журналістика» на кафедрі інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеської політехніки (120х). 16 вересня з 09.00 реєстрація учасників конференції та відкриття конференції о 10.00 у конференц-залі Палацу культури Одеської політехніки (3 поверх). Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 25 серпня 2021 р. надіслати: анкету учасника; матеріали доповіді (обсягом 3-5 стор.), що відповідають вимогам ДАК України, – електронну версію з дотриманням зазначених нижче вимог. Файл створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf., назвавши за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, Ivaniv_tezi.doc,Ivaniv_anketa.doc.

Усі подробиці – читайте в інформаційному листі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.