Аналіз повідомлень про Україну в китайських ЗМІ під час епідемії COVID-19 2020 року

На Жигеле, студент ОС магістр, спеціальності 061 – Журналістика,
ОП «Стратегічні комунікації» Інституту журналістики
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

контактна електронна адреса автора: narigele044@gmail.com

Надійшло до оргкомітету конференції 01.04.2021
Відповідальність за зміст матеріалів несе автор

3 коментарі до “Аналіз повідомлень про Україну в китайських ЗМІ під час епідемії COVID-19 2020 року”

  1. Можливо, у назві не варто акцентувати увагу на пандемії Covid-19, бо ж саме інформаційне наповнення роботи майже не пов’язано з темою коронавірусу – проаналізовано радше головні теми та події, що пов’язані з Україною, котрі висвітлені в китайських медіа. Автор детально та хронологічно розглядає кількісні та якісні характеристики новин про Україну в китайських медіа. Проведений моніторинг вражає своєю деталізацією. Проте стилістичні та граматичні аспекти викладу матеріалу потребують удосконалення.

  2. Робота має деякі яскраві лексичні та граматичні помилки, однак вони не перешкоджають розумінню змісту. Унікальність та актуальність роботи є беззаперечною, оскільки застосований моніторинг китайських медіа буде під силу не кожному науковцю, хоча б з причини мовного бар’єру. До того ж розуміння того, як українські новини висвітлюються в Китаї, справді є важливим для міждержавних зв’язків. Однак, місцями автор відходить від теми, занадто сильно заглиблюючись у пояснення другорядних речей.

  3. Дуже корисна публікація для науковців, студентів та звичайних споживачів контенту. Автором дуже влучно та грунтовго було проаналізовано повідомлення про Україну в Китайських медіа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.