Міжнародна науково-практична конференція «Європейські тенденції розвитку журналістики, PR, медіа і комунікації»

До участі в міжнародній науково-практичній конференції «Європейські тенденції розвитку журналістики, PR, медіа і комунікації» запрошуються науковці, аспіранти, студенти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері журналістики, PR, медіа і комунікації.

Секції:
1. Теорія комунікацій та методологія;
2. Зв’язки з громадськістю та організаційна комунікація;
3. Медіалінгвістика;
4. Медіаетика, медіаосвіта і медіаграмотність;
5. Вивчення потреб аудиторії і залучення широких верств населення в комунікаційний процес.

Форма участі: дистанційна.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції, мають зробити такі дії до 24 листопада (включно):

1. заповнити заявку (у разі співавторства тез заповнюється на кожного учасника окремо);
2. надіслати на електронну адресу: soc@cuesc.org.ua

– тези доповіді;
– відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску (після отримання реквізитів).

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок. Наприклад: Іванов_Тези, Іванов_Внесок. Тема листа: На конференцію з журналістики у Влоцлавеку.

Усіх учасників конференції з України буде забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь, завіреним печаткою. Учасники конференції матимуть можливість презентувати збірник матеріалів і сертифікат як підтвердження участі у міжнародній конференції, що відбувалась у країні, яка входить до Європейського Союзу. Збірнику тез буде присвоєно ISBN (міжнародний стандартний номер книги) європейським видавництвом.

Сертифікат є документом, який підтверджує участь у роботі наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у країні, що входить до ЄС, відповідно до п. 5.2, 7.3 розділу 2 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14 січня 2016 року № 13.

Детальна інформація про конференцію міститься на сайті та в інформаційному листі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.