Міжнародна науково-практична конференція «Традиційні та нові медіа перед викликами сучасного суспільства»

Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує вас на щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію «Традиційні та нові медіа перед викликами сучасного суспільства», яка відбудеться у форматі онлайн 22−23 жовтня 2020 року.

Тематика конференції:

  • Традиційні медіа в історичному та сучасному контексті
  • Тенденції розвитку нових медій
  • Сучасний медійний текст: трансформації
  • Зарубіжний досвід розвитку традиційних та нових ЗМІ
  • Теле- та радіопростір України перед сучасними викликами
  • Сучасні орієнтири української журналістики: від теорії до практики.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу в секціях, презентацію видань та круглий стіл.

Для участі у конференції потрібно до 12 жовтня 2020 року надіслати в одному файлі анкету учасника (взірець додаємо) та в іншому файлі статтю з назвою файлу (прізвище автора англійською мовою (Yatsenko.doc) доцентові кафедри теорії і практики журналістики Рудик Мирославі Степанівні на електронну скриньку: Lviv.konf2020jurfak@gmail.com

Матеріали конференції опублікують у фаховому виданні «Вісник Львівського університету. Серія журналістика» (№49, 2021 рік), яке включене до категорії В  (з вимогами до публікацій можна ознайомитися за покликом: https://journ.lnu.edu.ua/research/our-publisher). Обсяг статті 8−12 сторінок. Вартість сторінки 35 грн, для докторів наук безкоштовно. Після схвалення публікації редколегією Вісника вам надішлють реквізити карткового рахунку доцента кафедри нових медій Лавриш Юліани Степанівни, на які треба перерахувати кошти.

Просимо подавати статті англійською мовою (публікація безкоштовна).

Учасникам конференції, що не мають наукового ступеня, необхідно подати рецензію наукового керівника, а також номер його телефону!

Статей, оформлених  з порушенням вимог, оргкомітет не розглядатиме!

Інформаційний лист та анкету можна завантажити тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.