ХХVІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії»

Шановні викладачі, аспіранти, студенти! Університет Григорія Сковороди в Переяславі, молодіжна громадська організація «Незалежна асоціація молоді», студентське наукове товариство соціоісторичного факультету «Комітет дослідження історії та сучасності» інформують Вас, що 30 червня 2020 р. проводиться ХХVІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної  науки в країнах Європи та Азії».

Оргкомітет конференції планує розміщувати доповіді на web-сторінці за адресою: http://conferences.neasmo.org.ua/

Робочі мови конференції: українська, польська, російська, англійська, французька, білоруська,  грузинська, вірменська, азербайджанська, казахська, узбецька, таджицька, киргизька, молдавська, туркменська.

Останній термін подання статтей – 29 червня  2020 р. (включно). Вартість участі в конференції та розміщення статті в електронному збірнику складає 100 грн (в оргнесок входить оплата за розміщення на сайті, верстка макету, редагування текстів, електронний сертифікат). Обсяг статті – не більше 7 сторінок. Скачати збірник можна буде через тиждень після закінчення роботи конференції за адресою http://conferences.neasmo.org.ua/ натиснувши на слова «ЗАВАНТАЖИТИ ЗБІРНИК».

Увага! Реквізити змінено. Кошти перераховуються на картку “Приватбанку”  4731 2196 1118 8412 (одержувач – Бобровнік Юрій Вікторович) та відправити SMS підтвердження про оплату на моб. 097 923 16 58 у повідомленні вказати прізвище учасника конференції. Або на карту  MONOBANK  5375 4141 0434 5920  (одержувач – Бобровнік Юрій Вікторович) (переказ через термінали IBOX БЕЗ КОМІСІЇ для цього потрібно вибрати в меню MONOBANK вказати номер карти та номер телефону 097 923 16 58) після переказу орг. внеску потрібно відправити SMS підтвердження про оплату на цей же номер, у повідомленні вказати ЛИШЕ прізвище учасника конференції.

Усі деталі про конференцію читайте тут для учасників з України і  тут для іноземців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.