Громадянське медіа Бердянська: розробка концепції

Мельнікова Ю. О., к. філол. н., доцентка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій. 
Бердянський державний педагогічний університет
контактна електронна адреса автора: melnichka07@gmail.com

Надійшло до оргкомітету конференції 29.03.2020
Відповідальність за зміст матеріалів несе автор

3 коментарі до “Громадянське медіа Бердянська: розробка концепції”

  1. Авторка пропонує цікавий підхід до запровадження громадянського медіа на теренах регіону. Очевидно, що ініціатором та рушійною силою його створення повинна стати талановита, креативна молодь, яка має неупереджений, незаангажований свіжий погляд на журналістську діяльність у контексті громадянських ЗМІ. Дійсно, на сьогодні саме університетські платформи можуть стати майданчиком у запровадженні подібного підходу. Проте, скоріше за все, це потребуватиме ненав’язливого супроводу та підтримки з боку професійної журналістської спільноти, бо досвід діяльності медіа як громадянської ініціативи в Україні незначний.

  2. Запропонована модель громадянського медіа відповідає потребам аудиторії в отриманні якісного контенту. Передбачається створення інформаційного, освітнього, просвітницького, рекреаційного блоків, створених самими громадянами для громадян. Такий медіазасіб у перспективі стане платформою для обміну думками, відкритого обговорення актуальних тем.

  3. Запропонована модель громадянського медіа відповідає потребам аудиторії в отриманні якісного контенту. Передбачається створення інформаційного, освітнього, просвітницького, рекреаційного блоків, створених самими громадянами для громадян. Такий медіазасіб у перспективі стане платформою для обміну думками, відкритого обговорення актуальних тем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.