Круглий стіл “Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст”, 23 жовтня 2019 року, м. Київ

Шановні колеги! Запрошуємо вас узяти участь у роботі круглого столу «Війни і конфлікти як проблема сучасної цивілізації – рефлексії та культурний контекст», засідання якого відбудеться 23 жовтня 2019 року в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, бульв. Тараса Шевченка 14

 Мы пропонуємо наступні теми для дискусій:

– літературні рефлексії війни;

– культурні аспекти війни;

– війна та конфлікти в масовій культурі;

– війна та релігія;

– війна та конфлікт цивілізацій;

– війна і проблема ідентичностей;

– інформаійні війни та їх гібридні форми.

Сьогодні не лишилося вже такої сфери життя і діяльності людини, на яку б прямо чи опосередковано не впливали війни чи конфлікти світового або локального характеру. Це відображається у художній літературі, публіцистиці тощо. Отже, вивчення  проблеми війн та конфліктів вимагає міждисциплінарного підходу у вивченні.

Метою круглого столу є обговорення рефлексій та інтерпретацій кофліктів і війн як інспірації художнього тексту, а також осмислення певних аспектів заявленої проблематики.

Робочі мови: українська, англійська, усі слов’янські.

Для участі у роботі круглого столу просимо до 15 жовтня 2019 року надіслати на електронну адресу організаторів кафедри полоністики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка  (literatura0najnowsza@gmail.com) заявку учасника (див.додаток 1) і анотацію (див. додаток 2).

Голова оргкомітету круглого столуСЕМЕНЮК Григорій Фокович,  доктор філологічних наук, професор, директор Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Науковий керівник конференц-проекту – к. філол. н., доцент., доц кафедри полоністики Хайдер Тетяна Василівна

Члени оргкомітету:

доктор габілітований, професор Зеленогурського університету Богдан Троха

к. філол н., доц., доцент кафедри полоністики Дем’яненко Н.Б.

к. філол. н., доц,  доцент кафедри фольклористики Салтовська Н.В.

к. філол. н., асистент кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Рябченко М.М.

По завершенні круглого столу планується наукова публікація повного тексту доповіді у вигляді наукової статті в колективній монографії за темою круглого столу (з розрахунку 2,5 євро/сторінка за курсом НБУ на день сплати рахунку).

Детальну інформацію читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.