XXV міжнародна науково-практична конференція з проблем функціонування і розвитку української мови “Мова. Суспільство. Журналістика”

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у XXV (ювілейній) міжнародній науково-практичній конференції з проблем функціонування і розвитку української мови «Мова. Суспільство. Журналістика» (до Дня української писемності та мови), 5 листопада 2019 року, м. Київ.

Програма конференції передбачає пленарне засідання, роботу в секціях, круглий стіл (науково-практичний семінар). Реєстрація учасників розпочнеться о 13:30. Під час реєстрації кожний учасник отримає програму конференції. Збірник матеріалів буде розміщено на сайті Інституту журналістики в день проведення конференції.

Орієнтовний регламент роботи*:

13:30 – 14:00 – реєстрація учасників

14:00 – 15:00 – пленарне засідання

15:00 – 18.00 – робота в секціях і на круглому столі

18:00 – 19.00 – підсумки конференції, вручення сертифікатів учасникам

* – можливі зміни буде відображено в програмі

На обговорення учасників конференції планується винести такі теми:

  • українська мова в сучасному інформаційному суспільстві;
  • мовні контакти і журналістська освіта;
  • жанрово-стильові різновиди текстів мас-медіа;
  • питання мовної культури в системі соціальних комунікацій.

Для участі в конференції необхідно до 15 вересня 2019 року зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/CSV7igKwDXafT3me2. Під час реєстрації передбачено завантаження матеріалу (або тези) доповіді (вимоги див. у Додатку І) та відсканованого відгуку наукового керівника (для учасників без наукового ступеня). Участь очна та заочна. Умови заочної участі за посиланням http://www.journ.univ.kiev.ua/periodyka/index.php/32-uncategorised/106-conf-materials.html.

Організаційний внесок – 100 грн. (крім докторів наук). Порядок сплати оргвнесків та реквізити банківського рахунку буде повідомлено після перевірки матеріалів та заявки учасника. Відскановану квитанцію про сплату оргвнеску необхідно надіслати на адресу mova-2019@ukr.net до 01 жовтня 2019 року. У темі вказати «Оргвнесок». Організаційний внесок не включає витрати на проїзд, проживання та харчування.

Статті за матеріалами виступів на конференції для опублікування у фаховому виданні із соціальних комунікацій можна подавати також до 01 жовтня 2019 року. Електронний варіант (див. Додаток 1) слід надсилати на адресу mova-2019@ukr.net (тема повідомлення повинна мати формат: Петренко О.М._Стаття).

Конференція відбудеться в Інституті журналістики за адресою: Київ, вул. Юрія Іллєнка, 36/1 (їхати до ст. метро «Лук’янівська», потім тролейбусами 16, 19, 19-Д, 23, 28, 30 або маршрутними таксі до зупинки «вул. Академіка Ромоданова»). Контактні тел.: (044) 481 45 10 (кафедра мови та стилістики); (098) 429 16 69 (доц. Дмитро Данильчук).

Матеріали конференції друкуватимуться в авторській редакції. За науковий зміст і якість поданих матеріалів відповідають автори та (для студентів і аспірантів) наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право на відмову в друкуванні матеріалів, що не
відповідають вказаним вимогам або термінам подання, а також у разі несплати чи несвоєчасної сплати оргвнеску.

Обсяг (формат А4): тези – 1 сторінка; тексти доповідей (матеріали) – до 5 сторінок. Формати .doc, .docx, .rtf. Шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля – 2 см. У тезах потрібно окреслити актуальність, мету й завдання дослідження, викласти здобуті результати та сформулювати висновки. Резюме, анотації, ключові слова до матеріалів конференції не подаються.

Усі деталі, вимоги до оформлення літератури та додатки дивіться за лінком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.