Новітні тенденції в медіагалузі: український і зарубіжний підхід

Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь
у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Новітні тенденції в медіагалузі: український і зарубіжний підхід», яка відбудеться 24 квітня 2018 року.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/onTSVvlFvPXlhJOj2 до 10 квітня 2018 року. Реєстрація передбачає завантаження матеріалів конференції та відгуку наукового керівника (для студентів та аспірантів). Вимоги до матеріалів – для підготовки друкованого збірника та презентацію для заочної участі розміщено за посиланням http://www.journ.univ.kiev.ua/periodyka/index.php/32-uncategorised/106-conf-materials.html.

Організаційний внесок становить 50 грн. і передбачає часткове покриття витрат на проведення конференції. Учасники отримають програму конференції, збірник матеріалів і сертифікат. У разі заочної участі Ви отримаєте ці матеріали Новою Поштою. Вартість пересилки – за рахунок учасника.

Місце проведення: Інститут журналістики, вул. Мельникова, 36/1, м. Київ.

Увага! Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), не відшкодовуються.

План проведення конференції:

  • Реєстрація учасників: 13:30 – 14:10
  • Пленарне засідання: 14:10 – 15:30
  • Робота секцій: 16:00 – 18:30
  • Заключна частина і вручення сертифікатів: 18:30 – 19:00

Учасники конференції мають можливість подати наукові статті для публікації у фахових наукових виданнях Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка: «Наукові записки Інституту журналістики» і «Актуальні питання масової комунікації».

Для публікації в наукових виданнях Інституту журналістики статті повинні відповідати вимогам, які оприлюднені на сайті http://www.journ.univ.kiev.ua/periodyka/index.php/vymogy.html.

Коментарі закриті.