Запрошення на Get Business Festival

Шановне товариство!

Запрошуємо вас та студентів вашого навчального закладу на Get Business Festival, який відбудеться вже 14 листопада на НСК «Олімпійський».

Цей захід об’єднає понад 3 000 підприємців і допоможе їм знайти відповіді на сотні питань, серед яких: Як формувати команду? Навіщо створювати бізнес-план? Навіщо потрібен партнер у бізнесі?

Адже вже завтра ваші студенти створять власні компанії, стануть керівниками малих бізнесів, засновниками підприємств, експортерами.

Ми пропонуємо вам розповісти про таку можливість своїм підопічним! Тим паче що за промокодом STUDENT на студентів чекає знижка 50% на квиток! Звичайна ціна участі у заході – 500 гривень.

Get Business Festival 2018 надає доступ до практичної інформації про те, як виживати і зростати за часів турбулентності, диверсифікувати джерела прибутку, диференціюватися. Тому 2018 року, крім лекторіїв та практикумів (зі стратегії та фінансів, маркетингу та PR, IT та продажів), менторських сесій від провідних топ-менеджерів і власників бізнесів, пройдуть активності, присвячені особистій ефективності, обміну досвідом у форматі «підприємець – підприємцю», а також експорту.

Get Business Festival 2018 у цифрах:

•  14 листопада

•  8 сцен та понад 90 спікерів

•  5 форматів обміну знаннями та 12 годин навчання і спілкування

•  10 менторських сесій та сесій «Перезавантаження» від провідних топ-менеджерів та власників бізнесу

•  1 нагородження переможців конкурсу сталих бізнесів СТАЛО

•  1 запальна вечірка-нетворкінг

Прошу ознайомитись з більш детальною інформацією про захід у додатку.

Чекаємо на вас!

Invitation for students_Get Business Festival