Оголошення

Проект RI-LINKS2UA програми ЄС «Горизонт 2020» оголошує конкурс для молодих дослідників на отримання грантів для участі в Літній школі-тренінгу з написання проектних заявок та ознайомлення з концепцією «Відповідальні дослідження та інновації, яка стосується напряму «Наука з суспільством і для суспільства» цієї програми. Літня школа відбудеться 25-28 вересня 2017 р. в Одесі. Крайній термін подачі заявок – 15 липня.

Читати далі…


30 червня о 10:30 у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбудеться лекція відомих європейських журналістів Єти Джари та Алекса Андерсона на тему: “Роль журналістики у врегулюванні конфлікту. Досвід Західних Балкан”.

Читати далі…


Clarivate Analytics запрошує взяти у серії безкоштовних щомісячних вебінарів, які стосуються роботи з платформою Web of Science, з патентною базою даних Derwent Innovation Index, з бібліографією в програмі EndNote Online тощо. Цього місяця пропонуються дві серії: базова і розширена, які почнуться з 23 червня. Для участі у вебінарах необхідно зареєструватися.

Читати далі…


19 травня (п’ятниця) о 14:00 в Інституті журналістики відбудеться інтелектуальна гра “Що? Де? Коли? Журналістика”. Запрошуємо до участі студентів, аспірантів та викладачів. Переможці та учасники отримають призи! Місце проведення: 352 аудиторія. Захід організовано з нагоди святкування Дня Науки.

Читати далі…


17 травня 2017 року о 14.00 в ауд № 31 приміщення Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича (вулиця Володимирська, 58) в рамках співробітництва Університету та Академії ДТЕК відбудеться перший семінар з курсу семінарів з менеджменту на тему “Індивідуальний план розвитку“. Спікер – директор академії ДТЕК Бондаренко Євгеній Ігорович.

Читати далі…


21-22 квітня 2017 року в Інституті журналістики відбудеться “Українсько-німецький науковий семінар” за участю професорів з університету міста Пассау і Інституту прикладних наук міста Вюрцбург (Німеччина). Тематика заходу “Вплив інтерактивних форматів на журналістику. Зміни у стратегіях, інформуванні і автентичності”. 21 квітня Ви зможете прослухати лекції від німецьких професорів, а 22 квітня буде організовано науковий колоквіум з презентацією та обговоренням наукових робіт студентів, аспірантів і докторантів Інституту журналістики.

Читати далі…


Clarivate Analytics запрошує взяти у серії безкоштовних щомісячних вебінарів, які стосуються роботи з платформою Web of Science, з патентною базою даних Derwent Innovation Index, з бібліографією в програмі EndNote Online тощо. Цього місяця пропонуються дві серії: базова (почнеться з 21 квітня) і розширена (почнеться з 25 квітня). Для участі у вебінарах необхідно зареєструватися.

Читати далі…


Кафедра журналістики запрошує Вас взяти участь у підготовці 11-го випуску Вісника Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія: «Соціальні комунікації» і всіх наступних випусків. Видання зареєстроване як фахове із соціальних комунікацій.

Читати далі…


Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує взяти участь у IV Всеукраїнському форумі студентів, аспірантів і молодих учених, що відбудеться 27–28 квітня 2017 р. Кінцевий термін подання заявки та тез доповідей – 19 березня.

Читати далі…


На базі Запорізького національного університеті відбудеться Інтенсивний тренінговий інститут з методології медіадосліджень 2017. Проект орієнтований на викладачів факультетів і відділень журналістики ВНЗ України, а також аспірантів і докторантів спеціальності «Журналістика». Навчання за проектом розраховане на 5 триденних модулів та завершується підсумковою конференцією у жовтні 2017 року.

Читати далі…


Запрошуємо аспірантів, викладачів, наукових співробітників на тренінг «Як якісно писати наукові статті для міжнародних видань, які включені до наукометричних баз (Scopus, Web of Science, Index Copernicus International) на прикладі вимог до публікацій наукового журналу “Актуальні питання масової комунікації”».

Читати далі…


21 лютого о 14:00 в аудиторії 204 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться освітній семінар для аспірантів і докторантів «Академічна мобільність для молодих науковців: презентації фондів і грантових програм»

Читати далі…


Молдова-Інститут Лейпциг та Інститут комунікаційних і медійних наук відділення журналістики Лейпцигського університету протягом 2-12 липня 2017 року проводять літню школу «Конфліктно-чуттєва журналістика». Проект розрахований на німецьких, молдовських, грузинських та українських студентів, аспірантів, молодих вчених і викладачів факультетів журналістики і комунікаційних наук. Кінцевий термін подання заявок – 30 квітня.

Читати далі…


Протягом 3-10 вересня 2017 року у рамках Програми DAAD Ost-West-Dialog відбудеться семінар «Чи можна уникнути мовних конфліктів? Політика щодо меншин і права меншин в Україні, Республіці Молдова та Грузії». Проект розрахований на німецьких, молдовських, грузинських та українських студентів, аспірантів і молодих вчених гуманітарних та соціальних дисциплін. Кінцевий термін подання заявок – 31 травня.

Читати далі…


«Актуальні питання масової комунікації» у наукометричній базі Copernicus. Науковий журнал має індекс 60.47 (2015) у базі Copernicus. Видання також індексується у наукометричних базах Directory of Open Access Journals (DOAJ), EBSCO, Google Scholar, ICI Journals Master List.

Читати далі…


4 квітня 2017 року в Інституті журналістики КНУ імені Т. Г. Шевченка відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Медіаконтент: види, форми подачі та особливості сприйняття». Для участі у конференції до 15 березня 2017 року слід зареєструватися та надіслати матеріали конференції, відсканований відгук наукового керівника та презентацію для заочної участі.

Читати далі…


Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Новинний контент аудіовізуальних мас-медій у соціальному вимірі», яка відбудеться 5 квітня 2017 року. Для участі у конференції необхідно до 28 лютого 2017 року зареєструватися та надіслати матеріали конференції, презентацію для заочної участі, а також за бажанням статтю.

Читати далі…


До 30 листопада 2016 року Наукова бібліотека ім. М. Максимовича пропонує Вам скористатись тестовим доступом до електронних колекцій компанії East View Information ServicesДоступ до баз надається лише з локальної мережі університету.

Читати далі…


З 5 по 9 грудня відбудеться стажування у Гамбурзі (Німеччина), метою якого є підвищення академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти. Стажування передбачає наукову роботу в Гамбурській національній бібліотеці ім. Карла фон Оседського, семінар “Освіта в Німеччині” та індивідуальні зустрічі з європейськими науковцями для встановлення ділових контактів. Кінцевий термін реєстрації: 10 листопада 2016 р.

Читати далі…


З 1 по 13 листопада в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться виставка, присвячена Єврейському науковому інституту в Вільнюсі (YIVO). Відкриття виставки відбудеться 1 листопада о 19:00. 2 листопада о 13:00 у рамках виставки пройде семінар «Модернізм у єврейській культурі міжвоєнного періоду».

Читати далі…


Мет’ю Квазіборські прочитає відкриту лекцію «Розвиток лідерства й культури в 21-му столітті». Захід відбудеться 26 жовтня 2016 року о 15:00 в аудиторії 204 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).

Читати далі…


Наукова бібліотека ім. М. Максимовича рекомендує Вам взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів по роботі з платформою Web of Science та іншими ресурсами для наукової діяльності, яка триватиме з 17 по 21 жовтня 2016 року.

Читати далі…


Міжнародна зустріч «Аушвіц крупним планом 2017» відбудеться 23–28 січня 2017 р. в Освенцимі (Польща). Проект спрямований на молодь у віці від 18 до 28 років, які проходять стажування в галузі журналістики, а також студентів журналістики з Німеччини, Польщі та інших країн Європи. Заявки на участь приймаються до 31 жовтня 2016 р.

Читати далі…


18 листопада у Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція з проблем інтеграції теорії та практики реклами в Україні та у світі.

Читати далі…


Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ 28 жовтня 2016 р. запрошує на Міжнародну науково-практичну конференцію «Протидія проявам тероризму, сепаратизму, екстремізму та нелегальній міграції в сучасних умовах: стан, проблеми та перспективи»

Читати далі…


Заочные конференции – Зарубеж

Читати далі…


Приглашаем вас заочно принять участие в V (LXIX) Международной научно-практической конференции “Научные исследования в современных условиях” по юридическим, филологическим, педагогическим, философским, экономическим, психологическим, социологическим и политическим наукам, которая состоится 27 мая 2016 года, г. Киев

Читати далі…


Запрошуємо вас взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції: “Стратегічні пріоритети в ХХІ столітті” (SP XXI 2016), яка пройде 19 травня 2016 р.

Читати далі…


 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас 16 травня 2016 року взяти участь у презентації  наукового журналу і  науково-практичній конференції «Media Studies: Міждисциплінарні дослідження медіа»

Латвійська студентська асоціація (м. Рига, Латвія), Інститут освітньої та молодіжної політики (м. Київ, Україна) та Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України (м. Київ, Україна) запрошують вас до участі у міжнародному академічному конгресі «Європейський науковий простір: стан, проблеми, перспективи»

Comments are closed.