Студентам

Студентам

Графік практики у 2 семестрі

2 курс ОКР «Бакалавр»
Ознайомча практика: 24.01.2019 – 06.02.2019

а) інструктаж 02.10.17 (ауд. 21, 13.00)
б) захисти 01.03.18 – 09.03.18

3 курс ОКР «Бакалавр»
Виробнича практика: 24.01.2019 – 04.03.2019

а) інструктаж 02.10.17 (ауд. 21, 13.00)
б) захисти 05.03.18 – 16.03.18

Приклади заяв:

Виробнича практика_3 курс

Ознайомча практика_2 курс

В Інституті журналістики є міжкафедральна навчальна медіалабораторія, обладнана сучасною технікою, яка  дає змогу створювати фільми і телепрограми різної складності.

З 16 листопада 2011 року, Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, в онлайн-ефірі на серверах Київського національного університету імені Тараса Шевченка працює телеканал СТУДЕНТ-TV.

Сьогодні СТУДЕНТ-TV формується із телепрограм, які підготовлені студентами українських ВНЗ і є частиною медіаплатформи Київського національного університету спільно з радіостанцією Campus Radio Ukraine. Транслює телепрограми номінантів та переможців Всеукраїнського фестивалю телерадіопрограм «Студентський МІКС», бакалаврські телепроекти кафедри телебачення і радіомовлення Інституту журналістики, інформаційну телепрограму «Новини Університету Шевченка», цікаві й оригінальні навчальні телевізійні проекти шкіл журналістики з усієї України.

Інформаційні, пізнавальні та розважальні телепроекти на СТУДЕНТ-TV об’єднують аудиторію навколо спільних студентських проблем, дозволяють більше дізнатися один про одного. А найважливішим є те, що студенти з усієї України можуть розповісти про своє життя і показати його так, як вони це бачать. Бо це є спільний телеканал в Україні, де студенти вчаться бути першими і кращими.

Студентський парламент університету (СПУ) – це орган самоврядування Київського національного університету імені Тараса Шевченка, діяльність якого має на меті захищати думку студентів, відстоювати їхні права та реалізувати право брати участь у керуванні Університетом.

KNU Parliament 

Молодіжний центр культурно-естетичного виховання – структурний підрозділ Київського національного університету імені Тараса Шевченка, завдання якого – забезпечення цілісності виховної роботи в університеті, що полягає у створенні максимально сприятливих умов для професійного, морального, естетичного розвитку особистості, розкриття її здібностей, формування національної самосвідомості, гуманістичних цінностей і творчого мислення. Результатом подібної культурно-освітньої діяльності є сприяння активній інтеграції української культури до світових культурних процесів, а також знайомству українських студентів із надбанням світової культурної спадщини.

Історія кафедри фізичного виховання та спорту багата на спортивні досягнення. За більш ніж 70-літній період викладачами та тренерами кафедри з числа студентів університету підготовлені чемпіони та призери Олімпійських Ігор, Чемпіонатів світу, Європи, Всесвітніх Універсіад, України, інших міжнародних турнірів.Нині на кафедрі, яку очолює заслужений майстер спорту, дворазова Олімпійська Чемпіонка, професор Тетяна Іванівна Кочергіна, працюють 38 досвідчених фахівців, які проводять заняття з 17 видів спорту. Викладачами кафедри проводиться значна робота з факультетами університету, направлена на пропаганду здорового способу життя та виявлення талановитої молоді, яка прагне під керівництвом досвідчених тренерів кафедри підвищити свої спортивні досягнення.