День відкритих дверей

14 грудня о 14:00 у Малій залі Інстуту Журналістики День відкритих дверей для абітурієнтів. Приходьте та дізнайтесь усе, що вас цікавить про нашу кафедру!

Радіо як медіа та бізнес: стандарти, цінності, тренди

Робота студентів 2 курсу, ведучих програм телебачення у рамках курсу “Тележурналістика” – репортаж із тренінгу про радіожурналістику із Дмитром Хоркіним, який, до речі, вже два дні як Заслужений Артист України. Вітаємо!

Дебют першокурсників

Фотографи: Олександра Коляденко, Яна Корнійчук. Обробка: Еліна Цильке. У наступний чт, 29 листопада 2018 року, о 17:00 відбудеться щорічне змагання першокурсників різних спеціальностей на “Дебюті першокурсника”. Братимуть участь і наші студенти! Приходьте підтримати! https://youtu.be/qC05Xm46VI4 ВІдео: Анна Ковбасенко.

Вітаємо зі святом!

Вітаємо студентів та колег з професійним святом – Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку. Високих усім рейтингів!

Анотації дисциплін вільного вибору (2018)

День відкритих дверей

Друзі, запрошуємо вас на День відкритих дверей Інституту журналістики! Чекаємо 2 листопада о 14:10 в ауд.32 у нашому навчальному корпусі на вул. Юрія Іллєнка, 36/1. Принагідно зазирніть і на кафедру кіно- і телемистецтва. До зустрічі!

Стань студентом на один день!

Стань студентом Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка вже у цю середу! 31 жовтня кафедра кіно- і телемистецтва запрошує на заняття: 2 пара, 15:50, ауд. 36, “Історія українського кіно”, викл. Г. О. Десятник; 3 пара, 17:20, ауд. 440, “Особливості створення художніх та документальних фільмів”, доц. В. В.Галицький.

Зі святами!

Сьогодні Україна відзначає цілих три свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Вітаємо усіх та особливо дякуємо нашим захисникам за їх мужність, силу та хоробрість!

Мельникова перейменували на Іллєнка

11 жовтня 2018 Київська міська рада підтримала перейменування вулиці Мельникова на вулицю іменні Юрія Іллєнка. Юрій Іллєнко – український кінооператор, режисер, сценарист. Серед його доробків – «Тіні забутих предків», «Криниця для спраглих», «Білий птах з чорною ознакою» та ін. Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Пишаємось!