Instaляція

Проект студенток Олександри Коляденко та Яни Корнійчук. Дівчата обирають відомих фотографів та роблять кавери на їх знакові роботи.

Зі святами!

Фольклорно-етнографічний ансабль Інституту журналістики «Катруся» під керівництвом професорки Катерини Серажим завітав з колядою до нас на кафедру. Дякуємо! Колядуймо разом! Щасливого Різдва та Новоріччя!

Графік перескладання академзаборгованостей

Бажаємо усім успішного складання! ПІБ викладача Назва дисципліни Дата перескладання Бадіон С. В. Звукорежисура 26.12, 13.00 Десятник Г. О.  Кінотелемонтаж 26.12, 13.00 Лимар Л.Д.  Історія костюму та побуту 26.12, 13.00 Мужук Л. П. Режисерська майстерність: уміння та навички 26.12, 13.00 Аліфанов О. А.  Основи телебачення і телетехніки 26.12, 13.00

День відкритих дверей

14 грудня о 14:00 у Малій залі Інстуту Журналістики День відкритих дверей для абітурієнтів. Приходьте та дізнайтесь усе, що вас цікавить про нашу кафедру!

Радіо як медіа та бізнес: стандарти, цінності, тренди

Робота студентів 2 курсу, ведучих програм телебачення у рамках курсу “Тележурналістика” – репортаж із тренінгу про радіожурналістику із Дмитром Хоркіним, який, до речі, вже два дні як Заслужений Артист України. Вітаємо!

Дебют першокурсників

Фотографи: Олександра Коляденко, Яна Корнійчук. Обробка: Еліна Цильке. У наступний чт, 29 листопада 2018 року, о 17:00 відбудеться щорічне змагання першокурсників різних спеціальностей на “Дебюті першокурсника”. Братимуть участь і наші студенти! Приходьте підтримати! https://youtu.be/qC05Xm46VI4 ВІдео: Анна Ковбасенко.

Вітаємо зі святом!

Вітаємо студентів та колег з професійним святом – Днем працівника радіо, телебачення та зв’язку. Високих усім рейтингів!

Анотації дисциплін вільного вибору (2018)

День відкритих дверей

Друзі, запрошуємо вас на День відкритих дверей Інституту журналістики! Чекаємо 2 листопада о 14:10 в ауд.32 у нашому навчальному корпусі на вул. Юрія Іллєнка, 36/1. Принагідно зазирніть і на кафедру кіно- і телемистецтва. До зустрічі!