10.06.2019, Україна – Люксембург 1:0 (4 тур, відбір до ЧЄ-2020)
Головний арбітр – Петер Кралович (Словаччина)
Львів, Арена Львів.
Голи: 6′ – Роман Яремчук

10 червня 2019 року національна збірна України з футболу провела другий матч з Люксембургом. Перша гра, проведена у гостях 25 березня 2019 р., закінчилася важкою і мінімальною перевагою українців 1:2. Поєдинок  показав, що зараз команда Люка Гольца, у порівнянні з минулими відборами, вже не вважається спортивними оглядами збірною з розряду аутсайдерів – футболісти вже цілком усвідомлюють ціну кожного балу в офіційних матчах.

Стартові склади.
Україна: на вістрі атаки – Р. Яремчук (А. Кравець, 67′), вінгери – Є. Коноплянка (В. Коваленко, 80′), В. Циганков (Е. Соболь, 87)’ , середня лінія – Т. Степаненко (В. Шепелєв, 72′), О. Зінченко, Р. Малиновський, захист – В. Миколенко, М. Матвієнко, А. Кривцов, О. Караваєв, у воротах А. Пятов. Головний тренер А. Шевченко.

Люксембург: у нападі – Ж. Родрігес, Д. да Мота (Бенсі, 52′), вінгери – М. Мартінс, Л. Янс, у центрі – Л. Баррейру, О. Тілль (Тюрпель, 77′), В. Тілль, захист – Л. Жерсон, К. Мартінс, М. Шано, у воротах А. Моріс. Головний тренер Л. Гольц.

Головні моменти матчу.

6 хвилина. Вже на початку матчу українці змогли реалізувати небезпечний момент. Р. Малиновський накинув м’яча у штрафний майданчик суперників і Р. Яремчук у стрибку забив головою свій другий гол за національну команду! 1:0!

9 хвилина. Після подачі кутового Т. Степаненко завдав потужного, але не точного удару головою по воротах А. Моріса і м’яч влучив у хрестовину і вийшов за межі поля.

21 хвилина. Штрафний удар у виконанні Р. Малиновського. Воротар збірної Люксембургу відбиває м’яча, що летів під поперечину, і переводить його на кутовий.

36  хвилина. Атака Люксембургу лівим флангом закінчилася точним обвідним ударом Л. Янса у дальній кут воріт А. Пятова – голкіпер здійснив неймовірний сейв і врятував українську команду від голу у відповідь.

85 хвилина. О. Зінченко на правому фланзі зреагував на пас від В. Коваленка, увірвався з м’ячем у штрафний майданчик і з 11 метрів пробив у ближній кут воріт – А. Моріс відбиває.

Так і не забивши другого, заспокійливого, голу збірна України у нервовому поєдинку мінімально перемогла суперників. Отож після чотирьох зіграних матчів, українська національна збірна цілком впевнено почувається у турнірній таблиці на першому місці. Але треба враховувати, що не всі команди провели рівномірну кількість ігор і вже цієї осені кваліфікація до Євро-2020 продовжиться.