07.06.2019, Україна – Сербія 5:0 (3 тур, відбір до ЧЄ-2020)
Головний арбітр – Антоніо Матео Лаос (Іспанія)
Львів, Арена Львів.
Голи: 26, 28′ – Віктор Циганков, 46, 75′  – Є. Коноплянка, 59′ – Р. Яремчук

7 червня 2019 року національна збірна України з футболу зіграла у третьому турі кваліфікації до Євро-2020. Поділивши очки у важливому першому турі із чемпіонами Європи, збірною Португалією, українці, опісля, у важкому матчі дістали перемогу в Люксембурзі. Із стратегічного погляду потрібно було виграти у сербів, які теж відібрали залікові бали у португальців.

Стартові склади.
Україна: на вістрі атаки – Р. Яремчук (А. Кравець, 67′), вінгери – Є. Коноплянка (В. Коваленко, 76′), В. Циганков, середня лінія – Т. Степаненко (В. Шепелєв, 72′), О. Зінченко, Р. Малиновський, захист – В. Миколенко, М. Матвієнко, А. Кривцов, О. Караваєв, у воротах А. Пятов. Головний тренер А. Шевченко.

Сербія: попереду – А. Прійовіч (Мітровіч, 53′), Д. Тадіч, Л. Йович (Лазович, 72′), середня лінія – Ф. Костіч, Н. Максимович, А. Ляйіч (Фейса, 59′), М. Гачіновіч, захист – Н. Міленкович, А. Коларов, У. Спайіч, у воротах М. Дмитровіч. Головний тренер М. Крстаїч.

Головні моменти матчу.
9 хвилина. Атака сербської команди призводить до небезпечного удару повз ціль. А. Прійовіч виграє підбирання у штрафному майданчику українців, але неточно поцілює у ближній кут воріт.

26 хвилина. О. Караваєв проходить по правому флангу і віддає пас В. Циганкову, який в один дотик переправляє м’яча у дальній від голкіпера кут. Рахунок у матчі відкритий, 1:0!

28 хвилина. В. Циганков отримав від Р. Яремчука передачу у центрі поля, розвинув атаку і потужним ударом закрутив м’яча у ліву дев’ятку воріт М. Дмитровіча. 2:0!

46 хвилина. На початку другого тайму Р. Малиновський асистує Є. Коноплянці біля штрафного майданчика суперника. Отримавши м’яча, український вінгер у фірмовому проході, робочою правою ногою завдає дальнього удару і забиває третій гол збірної України у цьому матчі. 3:0!

59 хвилина. О. Караваєв з правого флангу прострілює в район 11-метрової позначки і Р. Яремчук вдало замикає цю подачу. Цим дебютним голом за національну збірну, нападник закріплює переможні цифри на табло стадіону.

75 хвилина. Знову у схожому стилі Є. Коноплянка з правого флангу закручує м’яча у дальній правий кут воріт сербів і забиває свій другий гол у матчі, довівши загальний рахунок поєдинку до розгромного – 5:0!

Неймовірно видовищна та переконлива перемога України принесла надважливі три очки у боротьбі за першість у групі. Таким чином, наша національна збірна залишається одноосібним лідером, маючи у своєму активі 7 очок при зіграних 3-х матчах.