Україна – Словаччина, 8.09.2014 (1 тур, відбір до Євро-2016)

08.09.2014, Україна – Словаччина 0:1 (1 тур, відбір до Євро-2016).
Головний арбітр – Крейг Томсон (Шотландия)
Київ, стадіон НСК «Олімпиійський».
Гол: 17′ – Роберт Мак (Словаччина)

8 вересня 2014 року національна збірна України з футболу розпочала відбірний цикл до фінальної частини чемпіонату Європи 2016, який відбудеться у Франції. Окрім Словаччини, разом з Україною у группі «С» виступатимуть Іспанія, Білорусь, Македонія та Люксембург.

Стартові склади.
Головний тренер збірної України М. Фоменко на вістря атаки виставив Р. Зозулю, лівим та правим вінгером виступили відповідно О. Гусєв (А. Громов, 81′ ) та А. Ярмоленко, між ними К. Ковальчук (Р. Безус, 66′), Едмар та Т. Степаненко. У захисті В. Шевчук – Я. Ракицький – О. Кучер – А. Федецький. Голкіпер А. Пятов. Головний тренер М. Фоменко.

Словаччина зіграла за такою схемою: у нападі А. Немец (Ф. Кісс, 63′), півзахист – М. Гамшик – Ю. Куцка – Р. Мак (М. Дюріш, 90+2′) – В. Печовський, захист – П. Пекарик – Я. Дюріца –  Н. Дьомбер – Т. Губочан – В. Вайсс (М. Стох, 67′). У воротах М. Козачик. Головний тренер Я. Козак.

Ключові моменти матчу.
17 хвилина. А. Федецький не зупинив м’яча і Р. Мак через неуважність українських оборонців уразив ворота А. Пятова у нижній лівий кут, зробивши рахунок 0:1.

90+2 хвилина. Після подачі кутового А. Пятов заштовхав м’яча у ворота Словаччини, але зробив це із порушенням, збивши словацького голкіпера. Тому гол не був зарахований.

У підсумку, Україна не змогла зламати словацьку оборону, хоча мала при цьому 17 ударів по воротах, володіючи м’ячем 55% часу. Національна збірна розпочала відбірковий цикл із домашньої поразки і наступний, виїздний, матч із Білоруссю буде додатковим стимулом для перемоги і взяття залікових балів.

Таблиця групи “С” після 1 туру:

Повернутися до стрічки новин»»»