Olerom Forum One 2018 у Києві

    13 жовтня 2018 р. у Києві відбувся діловий форум «OLEROM FORUM ONE», ключова тема якого «ЛЮДИНА&ТЕХНОЛОГІЇ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ». На захід були акредитовані двоє співробітників Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Максим Соловйов та Анна Сторожук.

     Якісна освіта є одним зі складників успіху будь-якої країни. Вона також залежить і від висвітлення важливих подій чи процесів, що приносять суспільству новий досвід. Адже будь-яка сфера діяльності сучасної людини нерозривно пов’язана з темою форуму.

    Поява на українській землі гіноїда зі штучним інтелектом Софії та голлівудського «кіборга» Арнольда ШВАРЦЕНЕГГЕРА стало великим дійством – новина про їх приїзд відразу сколихнула інформаційний простір нашої країни.

     За словами Софії, вона не розуміє тих, хто говорить про конкуренцію людини й машини – краще бути союзниками. Адже, насправді, можна ще багато що дати один одному. Наприклад, про любов Софія майже нічого не знає, бо це, все ж, людське почуття. Робот мріє, аби технології та суспільство ефективно співіснували разом.

 Арнольд Шварценеггер, легендарний бодібілдер, актор, політичний та громадський діяч, бізнесмен, розповів про становлення себе як відомої особистості: «Моє прізвище було складно вимовляти в Америці, тому зверталися до мене «Шварцен… Шніцель… чи як там тебе…» і казали «Ти ніколи не станеш губернатором… навіть не мрій». Та через два місяці я очолив Каліфорнію».

  На питання ведучих про те, наскільки взаємодія людей та роботів може бути застосована на практиці у майбутньому, Арнольд Шварценеггер жартівливо, у своєму стилі, відповів: «Пам’ятайте – я і є робот!», а далі додав, що коли у 1984 р. знімався Термінатор, всі говорили: «Це наукова фантастика і цього ніколи не буде». Але, як ми бачимо, це вже все відбулося».

   На форумі, окрім головних спікерів, мали промови інші відомі особистості: Мартін ЛІНДСТРОМ, один із провідних засновників нейромаркетингу та поведінкової економіки, Джиммі ВЕЙЛЗ, творець та засновник Вікіпедії, Кейт ФЕРАЦЦІ, нетворкер, автор знаменитих книг-бестселерів «Ніколи не їжте наодинці» та «Ваша група підтримки», Тім КЕЛЛІ, коуч державних лідерів.

  Компанія «OLEROM», засновником та президентом якої є Ольга Редзюк, за останні декілька років запрошувала до України людей світового рівня таких як Річард БРЕНСОН, Нік ВУЙЧИЧ, Роберт КІЙОСАКІ, Стів ВОЗНЯК. Ольгою Редзюк був заснований Міжнародний благодійний фонд «Ангели Миру», який організував зустріч Ніка Вуйчича із пораненими військовослужбовцями, що виконували завдання у зоні проведення АТО (зараз ООС), а також із дітьми в онкологічній лікарні. Фонд сприяв проведенню лекцій фінансового експерта Сенді Джадейджи для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Робот Софія та Ольга Редзюк