Рекомедація бакалаврських робіт до захисту 15-18 травня (списки студентів)

Для передзахисту потрібно до 14 травня 23:59 надіслати роботу та сам проект на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Тема листа - 2018 бакалаврська робота. Імена файлів - прізвище студента, назва.

Робота має бути готова на 100 %. Додаються відгук наукового керівника та рецензія.

 

15 травня 12:00

  1. Биркун Аліна Олександрівна (керівник Горлач Д. А.)
  2. Слюсар Маргарита Вадимівна (керівник Горлач Д. А.)
  3. Мисик Анна Сергіївна (керівник Горлач Д. А.)
  4. Москаленко Максим Сергійович (керівник Горлач Д. А.)
  5. Гранюк Анастасія Олександрівна (керівник Горлач Д. А.)
  6. Пашинська Рената Євгеніївна (керівник Горлач Д. А.)
  7. Знак Марта Олегівна (керівник Грозна О. О.)
  8. Лазутіна Олена Олександрівна (керівник Грозна О. О.)
  9. Литвинова Віра Володимирівна (керівник Грозна О. О.)
  10. Погорельчук Анна Вадимівна (керівник Грозна О. О.)
  11. Єнальєва Поліна Сергіївна (керівник Грозна О. О.)
  12. Луценко Аліна Віталіївна (керівник Грозна О. О.)
  13. Мандзій Олексій Тарасович (керівник Грозна О. О.)
  14. Подольська Владислава Владиславівна (керівник Грозна О. О.)

16 травня 12:00

  1. Зубар Петро Максимович (керівник Ситник О. В.)
  2. Барилюк Ангеліна Віталіївна (керівник Ситник О. В.)
  3. Матвіїв Діана Романівна (керівник Ситник О. В.)
  4. Нестеренко Анна Володимирівна (керівник Ситник О. В.)
  5. Овчаренко Аліна Станіславівна (керівник Ситник О. В.)
  6. Ніконтас Аліна Василівна (керівник Ситник О. В.)
  7. Алова Наталія Володимирівна (керівник Захарченко А. П.)
  8. Васютинська Марія Валентинівна (керівник Захарченко А. П.)
  9. Марченко Валерія Володимирівна (керівник Захарченко А. П.)
  10. Федорових Орина Едуардівна (керівник Захарченко А. П.)
  11. Хмельовська Тетяна Вільгельмівна (керівник Захарченко А. П.)
  12. Колeсникова Тeтяна (керівник Шевченко В. Е.)

17 травня 12:00

  1. Бойко Ганна Ігорівна (керівник Фомішина О. В.)
  2. Грій Станіслав Миколайович (керівник Фомішина О. В.)
  3. Крячок Катерина Леонідівна (керівник Фомішина О. В.)
  4. Папуч Анастасія Русланівна (керівник Фомішина О. В.)
  5. Парна Анастасія Вікторівна (керівник Фомішина О. В.)
  6. Грищенко Катерина Олександрівна (керівник Фомішина О. В.)
  7. Осадча Валерія Олегівна(керівник Фомішина О. В.)
  8. Репніна Катерина Олександрівна (керівник Філоненко Д. В.)
  9. Левандовська Каріна Валеріївна (керівник Філоненко Д. В.)
  10. Пашинська Рената Євгеніївна (керівник Філоненко Д. В.)
  11. Спіцина Єлизавета Дмитрівна (керівник Філоненко Д. В.)
  12. Демченко Дмитро Сергійович (керівник Філоненко Д. В.)
  13. Нагорна Анна Сергіївна (керівник Філоненко Д. В.)
  14. Собецька Яна Сергіївна (керівник Філоненко Д. В.)
  15. Турченко Аліна Сергіївна (керівник Філоненко Д. В.)

18 травня 14:30

  1. Мещерякова Катерина Миколаївна (керівник Вербовий Р. М.)
  2. Будзяк Наталія Василівна (керівник Вербовий Р. М.)
  3. Дубина Марина Анатоліївна (керівник Вербовий Р. М.)
  4. Капля Ганна Ігорівна (керівник Вербовий Р. М.)
  5. Корнієвич Людмила Олександрівна (керівник Вербовий Р. М.)
  6. Панасенко Софія Іванівна (керівник Вербовий Р. М.)
  7. Риженко Дарина Володимирівна (керівник Вербовий Р. М.)
  8. Шабаєв Георгій Вадимович (керівник Вербовий Р. М.)
  9. Гривнак Анастасія Олександрівна (керівник Полісученко А. Ю.)
  10. Думська Оксана Олегівна (керівник Полісученко А. Ю.)
  11. Карпенко Марія Едуардівна (керівник Полісученко А. Ю.)
  12. Массальська Вікторія Андріївна (керівник Полісученко А. Ю.)
  13. Петрук Наталія Володимирівна (керівник Полісученко А. Ю.)