Науково-методична комісія з журналістики

Науково-консультативна Рада КЖЕ

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що професора Володимира Різуна обрано головою Науково-консультативної Ради КЖЕ (http://www.cje.org.ua/ua/news/profesora-volodymyra-rizuna-obrano-golovoyu-naukovo-konsultatyvnoyi-rady-kzhe). Рада спрямовуватиме діяльність на розробку, обговорення та реалізацію проектів Рекомендацій для українських медіа. Координуватимуть роботу НКР члени Комісії з журналістської етики Сергій Штурхецький та Вікторія Плахта.

Науково-консультативна Рада працює у формах постійного спілкування між науковцями, експертами, проведення “круглих столів”. Так, зокрема, наступний круглий стіл пройде 4-го грудня у Харкові, а ще один – 11-го грудня в Івано-Франківську.

Участь в роботі КЖЕ у ролі експерта можуть взяти усі члени НМК з журналістики та інформації, а також науковці з-поза членів НМК, для цього необхідно надіслати лист довільної форми на адресу комісії cje.info@gmail.com

Комісія з журналістської етики пропонує розміщувати на сайті навчальні та методичні матеріали, блоги, пропонувати новини та анонси подій, а також – долучатися до КЖЕ в соцмережах:

https://www.facebook.com/cjeua/

https://twitter.com/cje_info

https://www.youtube.com/channel/UC9HRqIHngjhexrwXtqXaVrg

Просимо розмістити посилання на сторінку комісії з журналістської етики на своїх факультетських та кафедральних інформаційних ресурсах, популяризувати діяльність КЖЕ серед колег та студентів.